1:2
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 05:25 Matěj Korbel (Martin Krejčí), 21:37 Matěj Korbel, 31:55 Matěj Korbel (Tomáš Smolka)
branky (asistence): 09:20 Jiří Dolejší, 13:36 Jiří Dolejší (Martin Schneider), 28:52 Vojtěch Kunc (Adam Závěrka), 29:23 Jakub Verner (Jan Dobosz), 35:47 Martin Schneider (Jan Sattler), 36:39 Jiří Dolejší (Jan Medek), 43:52 Martin Schneider

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 3:7
6. Matěj Korbel, 22. Matěj Korbel, 32. Matěj Korbel - 10. Jiří Dolejší, 14. Jiří Dolejší, 29. Vojtěch Kunc, 30. Jakub Verner, 36. Martin Schneider, 37. Jiří Dolejší, 44. Martin Schneider; rozhodčí: Jan Pondělíček - Robert Kusek; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Louda ? - Vojtěch Pražák ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3;
45:00
43:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider bez asistence (3:7).
40:24
Vyloučen hráč Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
36:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Jan Medek (3:6).
35:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider, asistoval Jan Sattler (3:5).
35:33
Vyloučen hráč Jakub Belanec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
31:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Tomáš Smolka (3:4).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Verner, asistoval Jan Dobosz (2:4).
28:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Kunc, asistoval Adam Závěrka (2:3).
28:05
Vyloučen hráč Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
21:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel bez asistence (2:2).
15:00
15:00
13:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Martin Schneider (1:2).
09:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší bez asistence (1:1).
09:00
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
05:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Martin Krejčí (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Pondělíček a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Jan Medek, Jan Sattler, Jiří Dolejší, Adam Závěrka, Martin Schneider