1:2
5:0
1:1
- : -
branky (asistence): 01:22 Adam Zukal (Jakub Jurkulák), 22:44 Michal Rada (Jan Skalník), 23:11 Michal Valachovič (Martin Sedláček), 23:36 Jakub Jurkulák, 25:26 Martin Sedláček (Michal Valachovič), 29:39 Michal Rada (Radek Novotný), 41:13 Denis Müller (Tomáš Jedlička)
branky (asistence): 07:33 Petr Martynek (Boleslav Moudrý), 08:32 Radim Pecháček (Tomáš Prus), 44:03 Štěpán Graf (Tomáš Bečka)

Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov 7:3
2. Adam Zukal, 23. Michal Rada, 24. Michal Valachovič, 24. Jakub Jurkulák, 26. Martin Sedláček, 30. Michal Rada, 42. Denis Müller - 8. Petr Martynek, 9. Radim Pecháček, 45. Štěpán Graf; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Obalil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Matěj Faltus ? - Martin Kreis ?; po třetinách: 1:2, 5:0, 1:1;
45:00
44:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Tomáš Bečka (7:3).
41:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Denis Müller, asistoval Tomáš Jedlička (7:2).
38:55
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
35:05
Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil Štěpán Graf.
30:00
30:00
29:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Radek Novotný (6:2).
25:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Michal Valachovič (5:2).
23:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Jurkulák bez asistence (4:2).
23:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Martin Sedláček (3:2).
22:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Jan Skalník (2:2).
15:00
15:00
08:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tomáš Prus (1:2).
07:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Boleslav Moudrý (1:1).
01:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Zukal, asistoval Jakub Jurkulák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martin Kreis; hráči v poli: Tomáš Bečka, Tomáš Haničák, Radim Pecháček, Tomáš Prus, Matěj Sirotek
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Tomáš Jedlička, Michal Valachovič, Jakub Jurkulák, Lukáš Macháček, Martin Sedláček