2:1
0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 05:15 Dalimil Krčma (Ondřej Malý), 08:20 Daniel Řezáč (Pavel Chmelář), 40:55 Adam Javořík (Josef Štourač)
branky (asistence): 11:31 Adam Gábor (Filip Šubert), 16:50 Daniel Chatrný (Tomáš Magera), 44:55 Adam Mikoláš

PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:3
6. Dalimil Krčma, 9. Daniel Řezáč, 41. Adam Javořík - 12. Adam Gábor, 17. Daniel Chatrný, 45. Adam Mikoláš; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Doležal ? - Ivo Sikora ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1;
45:00
44:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš bez asistence (3:3).
44:45
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
43:47
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
40:55
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Javořík, asistoval Josef Štourač (3:2).
40:27
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
36:14
Vyloučen hráč Marek Koudela družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
21:44
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
16:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Tomáš Magera (2:2).
15:00
15:00
11:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Filip Šubert (2:1).
08:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Pavel Chmelář (2:0).
05:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Ondřej Malý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Frömmel a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Dalibor Baláš, Martin Kašík, Michal Šubert, Adam Gábor, Filip Šubert
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Ondřej Kahoun, Daniel Řezáč, Jan Hrtús, Pavel Chmelář, Josef Štourač