0:1
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 23:57 Jan Hinčica (Tomáš Tománek), 35:36 Jan Hinčica (Vojtěch Rajnošek), 39:55 Nikolas Kuruc (Daniel Kružel)
branky (asistence): 00:16 Robert Socha, 18:49 Adam Burýšek (Jan Monsport), 22:44 Ondřej Holaň (Jan Monsport), 42:04 Vít Buzek (Lukáš Michna)

1. MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 3:4
24. Jan Hinčica, 36. Jan Hinčica, 40. Nikolas Kuruc - 1. Robert Socha, 19. Adam Burýšek, 23. Ondřej Holaň, 43. Vít Buzek; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Obalil; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Mikunda ? - Filip Grill ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1;
45:00
42:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Lukáš Michna (3:4).
41:20
Vyloučen hráč René Libiger družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
41:05
Timeout 1. MVIL Ostrava
39:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Nikolas Kuruc, asistoval Daniel Kružel (3:3).
39:10
Vyloučen hráč Adam Burýšek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
35:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Vojtěch Rajnošek (2:3).
30:00
30:00
23:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Tomáš Tománek (1:3).
22:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Jan Monsport (0:3).
21:23
Vyloučen hráč Daniel Kružel družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
18:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Burýšek, asistoval Jan Monsport (0:2).
15:00
15:00
00:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Jiří Šimek, Lukáš Michna, Robert Socha, Tomáš Janek, Vít Buzek
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: David Štirba, Kryštof Vašňovský, Ondřej Sembol, Vojtěch Rajnošek, Matyáš Vašňovský