2:5
0:4
3:1
- : -
branky (asistence): 11:40 Jan Žwak (Václav Večeřa), 13:43 Vojtěch Kopia (Jiří Třinecký), 42:23 Vojtěch Kopia (Václav Večeřa), 43:32 Dominik Mrowiec (Jakub Kantor), 48:32 Daniel Tychtl (Tomáš Chmiel)
branky (asistence): 01:07 Lukáš Mátl (Lukáš Vlach), 01:50 Lukáš Vlach (Jan Homolka), 02:44 Jaroslav Dlabač (Lukáš Mátl), 06:19 Jaroslav Dlabač, 19:07 Tomáš Sýkora (Jan Homolka), 25:45 Tomáš Sýkora (Vojtěch Janata), 33:35 Lukáš Vlach (Tomáš Sýkora), 34:07 Josef Svoboda (Lukáš Mátl), 38:29 Lukáš Vlach (Jan Homolka), 55:23 Ondřej Blažek (Tomáš Sýkora)

FbK Horní Suchá - Snipers Třebíč 5:10
12. Jan Žwak, 14. Vojtěch Kopia, 43. Vojtěch Kopia, 44. Dominik Mrowiec, 49. Daniel Tychtl - 2. Lukáš Mátl, 2. Lukáš Vlach, 3. Jaroslav Dlabač, 7. Jaroslav Dlabač, 20. Tomáš Sýkora, 26. Tomáš Sýkora, 34. Lukáš Vlach, 35. Josef Svoboda, 39. Lukáš Vlach, 56. Ondřej Blažek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4 + Filip Mocek 5 + Jan Žwak OS + Filip Krajíček OS:2; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Fukala 1, Filip Plíhal 19 - Petr Brestovský 16, Jan Daňhel 1; po třetinách: 2:5, 0:4, 3:1;
60:02
Komentář kapitána hostí Dlabače Jaroslava: Díky dobře zvládnutému vstupu do utkání a psychické lépe zvládnuté druhé třetině jsme si zaslouženě došli pro vítězství. Děkuji spoluhráčům a Horní Suché přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
60:01
Komentář trenéra domácích Ivo Jochmana: Omlouvám se soupeři, divákům a rozhodčím za tu ostudu, které se museli zúčastnit.
60:00
Střely ve třetí třetině Horní Suchá- 7, Třebíč- 6. Střely celkem Horní Suchá- 22, Třebíč- 30.
60:00
59:30
Večeřova střela z otočky jen o trochu vedle.
59:20
Mráčkova střela nad.
58:40
Hosté vystřídali gólmana. Nyní je v brance s číslem 1 Daňhel.
57:18
Timeout Snipers Třebíč
57:18
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Daňhel družstva Snipers Třebíč
56:22
Hosté předvedli ukázkovou kombinaci, kterou se dostali na polovinu Suché a drželi tam míček.
55:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Tomáš Sýkora (5:10).
54:02
Večeřa na Žwaka. Jeho střela zablokována.
53:34
Mrowiecova přihrávku za brankou na Kopiu neprošla.
52:31
Tychtlova střela z otočky zablokována.
51:58
Übelauerova střela jen těsně minula branku hostí.
51:35
Třebíč napadá rozehrávky domácích už u jejich branky. Pro domácí je tak těžší se dostat dopředu.
51:09
Dnes si našlo na halu cestu 30 diváků. DĚKUJEME!
50:36
Suchá se ubránila nátlaku a rychle zamkla Třebíč na její polovině, ale vše ukončil zákrok Brestovského.
49:24
Sýkorova střela letěla vysoko nad.
48:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Tomáš Chmiel (5:9).
48:32
Z rozehrávky z rohu našel Chmiel volného Tychtla, který z otočky snižuje náskok hostí.
48:04
Domácí zamkli Třebíč na jejich polovině.
47:36
Tychtlova střela z výběhu končí po zablokování hostujícími hráči za mantinelem,
46:51
Übelauer vypíchl balónek hostujícímu hráči a nabídl ho Chmielovi, jehož střela letěla jen těsně mimo branky Třebíče.
46:01
Cielecki teď zachránil Horní Suchou před inkasováním dalšího gólu. Míček sbíral skoro z brankové čáry Plíhalovy branky.
45:34
Střelu ze standardky hostí zablokoval Mráček.
44:52
Večeřa s Kopiou vybojovali míček pro domácí a tak se teď hrálo na polovině hostí.
43:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Dominik Mrowiec, asistoval Jakub Kantor (4:9).
43:32
Kantor prohodil zadovkou na Mrowiece a ten provětral síťku Brestovského branky.
42:23
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Václav Večeřa (3:9).
42:23
Po špatné přihrávce domácí obrany se míčku ujímá Večeřa který našel Kopiu na volné straně a ten uklidil míče za záda Brestovského.
41:17
Tychtlova střela zablokována.
40:51
Dlabačova střela z otočky nad.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Horní Suchá- 8, Třebíč- 12.
40:00
39:03
Mráček se řítil na Brestovského. Jeho nohy opět v akci a skóre se nemění.
38:29
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Jan Homolka (2:9).
37:48
Večeřova střela byla zablokována.
37:05
Sýkora číhal u zadní tyče Plíhalova branky na nahrávku, která k němu přišla. Slyšeli jsme pouze zvuk rány hokejky o brankovou konstrukci. Míček zůstává stále ve hře.
36:24
Hosté hrají opět přesilovou hru. V tomto zápase to pro ně nejspíš není už nic nového.
36:20
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
34:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Lukáš Mátl (2:8).
33:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Tomáš Sýkora (2:7).
33:35
Vyloučen hráč Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
33:35
Vyloučen hráč Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
33:05
Krajíček vystihl přihrávku Třebíče a poslal dopředu Mrowiece, který ušetřil několik cenných vteřin pro domácí.
31:32
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
31:32
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
30:56
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 5 minut za hrubost.
30:00
Třebíč kombinuje na polovině domácích. Nyní má šanci ze standardní situace z rohu. Plíhal chytá.
29:08
Kuruc našel Tychtla před brankou, Ten však míček za záda Brestovského nedostal.
27:45
Šimkovo prohození se na Kopiu nedostalo.
26:53
Utkání je nahoru a dolů a je velmi tvrdé. Nervy pracují na plno a oba týmy chtějí 3 body.
25:46
Sýkora šel sám na Plíhala, ten se snažil, ale Sýkora byl úspěšnější.
25:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Vojtěch Janata (2:6).
25:10
Mráček si míček při kličce poslal moc daleko a nyní hraje Třebíč.
24:40
Domácí si svojí přesilovou hru moc neužili. Po faulu Mrowiece uvidíme hru 4 na 4 a po té krátkou přesilovku Třebíče.
24:14
Vyloučen hráč Dominik Mrowiec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
23:58
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra na zemi.
23:23
Oba týmy chtějí rozehrávat standardní situace, co nejrychleji, ale ani jednomu se to zatím nedaří. Rozhodčí pokaždé zasáhl a situaci vrátil.
23:00
Sýkorovu střelu zastavil Hensler botou.
22:11
Střela Mátla. Tentokrát zasahují Plíhalovy nohy.
21:40
Tychtl zkusil z otočky. Opět zakročily Brestovského nohy.
20:50
Kopia se Šimkem se řítili na Brestovského. Šimek však trefil pouze jeho nohy.
20:24
Krajíček poslal před branku na Žwaka. Tomu střela trochu sjela a v brance nekončí.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhráli domácí a hned se pouští dopředu.
20:00
20:00
Střely v první části Horní Suchá- 7 Třebíč- 12
20:00
19:36
Domácí kombinuje na polovině hostí. Mockovu střelu od půlky Brestovský vyráží.
19:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Jan Homolka (2:5).
18:58
Übelauerovu krosovou přihrávku Třebíč zachytila.
18:34
Macálka se po kontaktu s domácím Šimkem ocitá na zemi. Je v pořádku, už je na nohou.
17:10
Kopiovi s míčkem na hokejce podklouzly boty a Třebíč se hnala na Plíhala. Ten zneškodnil první střelu i dorážku.
16:00
Macálkova tečovaná střela od poloviny hřiště končí za mantinelem.
15:21
Chmiel vybojoval míček, posunul na Mráčka, ten se ještě snažil posunout na Tychtla, ale to už se nepovedlo.
14:30
Plíhal předvedl obří skok a zabránil hostujícím navýšit jejich skóre.
13:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Jiří Třinecký (2:4).
13:43
Třinecký nahodil na branku míček, který Kopia usměrnil do branky.
13:27
Macálka z úhlu branku minul.
13:05
Domácí mají šanci standardky. Žwakova střela skončila na botách hostujícího hráče.
12:25
Hensler se pokusil prohodit míček zadovkou na Kopiu, ta k němu, ale neprošla.
11:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Václav Večeřa (1:4).
11:37
Žwak si udělal dva hráče a z otočky vyslal střelu na branku, která ke smůle domácích letěla mimo 3 tyče.
10:46
Hosté rozehrávají od poloviny hřiště od mantinelu, ale míčku se zhostili domácí. Dorážet před Brestovským se pokoušel Mráček.
09:50
Domácí díky rychlému Žwakovi kombinovali na polovině hostí, ale ke střele se nedostali.
08:33
Tychl vybojoval na polovině hřiště míček, ale byl o něj hostujícím hráčem připraven.
06:20
Po čtvrtém gólu hostí dochází ke střídání gólmanů a do branky nastupuje Filip Plíhal.
06:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač bez asistence (0:4).
06:19
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Plíhal družstva FbK Horní Suchá
05:45
Třebíč brání své oslabení velmi dobře, Horní Suchá se ještě k ničemu nedostala.
04:45
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:45
Po akci 2 na 1 pro hosty, zvyšuje Třebíč na 3:0.
02:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Mátl (0:3).
01:50
01:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Lukáš Vlach (0:1).
00:36
První střela hostí zablokována domácím Cieleckým.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Mátl, Josef Svoboda, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Macálka
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Dominik Mrowiec, Tomasz Cielecki, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Jan Žwak
00:00
Dobrý nedělní podvečer, vítám Vás u 7. kola Národní ligy- východ. Dnes se domácí Horní Suchá představí doma a bude to tak i příští týden. Dnes se proti ní postaví Snipers Třebíč. Oba týmy okupují jedny z posledních příček tabulky. Domácí jsou na 11. místě se 3 body a hosté na 10. místě se 4 body.
00:00
V zápase minulého kola se bohužel domácím na půdě Svitav nezadařilo a domů přivezli prohru 4:8. Třebíč v minulém zápase také podlehla,ale na domácí půdě Letce Ostrava 4:7. Tak že dnes uvidíme zápas, ve kterém si z jeden z obou týmů může připsat důležité 3 body.