1:1
1:1
3:3
- : -
branky (asistence): 08:48 Marek Fryš, 19:23 Ondřej Duda (Martin Kadlec), 36:13 Martin Kadlec (Ondřej Duda), 37:40 Josef Tůma (Šimon Denkstein), 43:52 Martin Kadlec (Patrik Černý), rozhodující nájezd Kryštof Sedláček
branky (asistence): 11:45 Matyáš Sokol (Tobiáš Průša), 19:41 Jiří Navrátil (Martin Hort), 30:58 Adam Gašpar, 39:07 David Koudelka (Jiří Navrátil), 40:08 Teodor Bodlák (Martin Soukup)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Prague Tigers 6:5pn
9. Marek Fryš, 20. Ondřej Duda, 37. Martin Kadlec, 38. Josef Tůma, 44. Martin Kadlec, 46. , N Kryštof Sedláček - 12. Matyáš Sokol, 20. Jiří Navrátil, 31. Adam Gašpar, 40. David Koudelka, 41. Teodor Bodlák; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Baloun ? - Pavel Malý ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:3;

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč David Koudelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Radek Molinek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Teodor Bodlák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Kryštof Sedláček a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Martin Kadlec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Kryštof Sedláček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Marek Fryš , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Kadlec, asistoval Patrik Černý (5:5).
40:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval Martin Soukup (4:5).
39:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Jiří Navrátil (4:4).
37:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Josef Tůma, asistoval Šimon Denkstein (4:3).
36:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Kadlec, asistoval Ondřej Duda (3:3).
30:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Gašpar bez asistence (2:3).
30:24
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Martin Soukup.
30:00
30:00
24:50
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:33
Vyloučen hráč Jiří Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
19:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Martin Hort (2:2).
19:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Duda, asistoval Martin Kadlec (2:1).
15:00
15:00
14:18
Vyloučen hráč Josef Tůma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
11:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Matyáš Sokol, asistoval Tobiáš Průša (1:1).
08:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Fryš bez asistence (1:0).