- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 28:26 Michal Kořený (Petr Graclík)
branky (asistence): 21:45 Lukáš Volek (Michal Nagy), 30:13 Lukáš Petřík (Pavel Jurčík), 42:51 Petr Kittel (Lukáš Kvapil), 48:12 Ladislav Gál (Marek Zapletal), 57:52 Pavel Jurčík (Michal Nagy), 58:54 Pavel Jurčík (Matěj Kostka)

Zlín Lions - PANTHERS OTROKOVICE 1:6
29. Michal Kořený - 22. Lukáš Volek, 31. Lukáš Petřík, 43. Petr Kittel, 49. Ladislav Gál, 58. Pavel Jurčík, 59. Pavel Jurčík; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Kevin Majrich 16 - Jaromír Malina 20; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:4;
60:00
Střely domácích 5 , Střely hostů 8
60:00
Střely v celém utkání: Domácí 21 , hosté 22
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslav Kořének: Pro nás dobrý zápas, dobrá zkušenost, dvě třetiny jsme to drželi, ve 3 třetině jsme hru otevřeli a došly nám síly. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme soupeři hodně úspěchů v dalších kolech.
60:00
Komentář trenéra hostů Michal Kvapil: Dnešní utkání jsme odehráli ani né v tréninkovém tempu, budeme muset opět zvýšit aktivitu a produktivitu. Sice jsme byli větší část utkání na balonku, ale na ostatní soupeře to stačit nebude. Domácí hráli dobře v obraně, my jsme museli tvořit hru. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
58:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Matěj Kostka (1:6).
58:37
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
57:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Michal Nagy (1:5).
57:11
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
56:33
Vyloučen hráč Ladislav Gál družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
55:15
Vyloučen hráč Ondřej Čevela družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Marek Zapletal (1:4).
48:12
Hosté ve vlastním oslabení zvyšují na 1:4
47:34
Vyloučen hráč Marek Švajný družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry.
42:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Kvapil (1:3).
30:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Pavel Jurčík (1:2).
28:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Petr Graclík (1:1).
28:26
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:05
Šance na obou stranách
24:16
Nebezpečný únik dvou hráčů týmu Zlín Lions
21:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Volek, asistoval Michal Nagy (0:1).
20:47
Nebezpečná střela hráčů Otrokovic
20:00
20:00
Střely týmu Zlín Lions 5. Střely týmu Panthers Otrokovice 5.