3:2
2:0
2:0
- : -
branky (asistence): 02:41 Veronika Doležalová, 04:49 Klára Jirčíková (Veronika Doležalová), 05:24 Markéta Zeisková (Diana Peterová), 25:52 Karolína Flidrová, 27:08 Markéta Zeisková (Karolína Flidrová), 55:05 Diana Peterová (Michaela Ulbrichová), 57:08 Kateřina Poláčková
branky (asistence): 01:22 Lucie Hejnová, 15:31 Lucie Hejnová (Veronika Vacková)

FBC Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:2
3. Veronika Doležalová, 5. Klára Jirčíková, 6. Markéta Zeisková, 26. Karolína Flidrová, 28. Markéta Zeisková, 56. Diana Peterová, 58. Kateřina Poláčková - 2. Lucie Hejnová, 16. Lucie Hejnová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 1 + Karolína Flidrová 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 26 - Veronika Čubová 24; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:0;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 7:7
60:00
Komentář hosté M.Krýsl: Nejsem spokejený s našim výkonem. Dělali jsme v zápase jednoduché chyby, které soupeř hned potrestal. Naopak naše situace, které měly skončit brankou, nebyly proměněny. Děkujem soupeři na zápas a přejeme hodně štěstí v dalším kole tohoto poháru.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas byl pro nás náročný, ale byť jsme byly jen ve dvou pětkách, tak jsme ho zvládly. Pochvala za zvládnuté oslabení ve třetí třetině a za útočnou hru. Díky soupeři za zápas.
60:00
57:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková bez asistence (7:2).
55:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Michaela Ulbrichová (6:2).
54:42
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
51:31
Vyloučen hráč Lenka Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
45:32
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 5 minut za hrubost.
43:35
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině - 7:6
40:00
27:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Markéta Zeisková, asistoval Karolína Flidrová (5:2).
25:52
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karolína Flidrová bez asistence (4:2).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 17:15
20:00
15:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová, asistoval Veronika Vacková (3:2).
05:24
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Markéta Zeisková, asistoval Diana Peterová (3:1).
04:49
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Klára Jirčíková, asistoval Veronika Doležalová (2:1).
02:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová z trestného střílení (1:1).
01:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Kristýna Štěpánová, Monika Macháčková, Lucie Romančáková, Lenka Ondráčková, Denisa Kalousková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Magdaléna Bašová, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová