2:1
- : -
TJ Hodonice
TJ Hodonice
branky (asistence): 15:24 Lukáš Bartůněk (Roman Moravec), 15:38 Vojtěch Pospíšek (Pavel Dokulil), 20:09 Lukáš Bartůněk, 28:04 Roman Moravec (Lukáš Bartůněk), 31:20 Roman Moravec
branky (asistence): 29:03 Vojtěch Smutný (Marek Lengál)

TJ Hodonice - FBŠ Hattrick Brno B 5:1
16. Lukáš Bartůněk, 16. Vojtěch Pospíšek, 21. Lukáš Bartůněk, 29. Roman Moravec, 32. Roman Moravec - 30. Vojtěch Smutný; rozhodčí: Bohumil Žlůva - Jakub Kulhánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaromír Bečka ? - Petr Panák ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 2:1;
39:00
31:20
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Moravec bez asistence (5:1).
29:03
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Vojtěch Smutný, asistoval Marek Lengál (4:1).
28:04
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Moravec, asistoval Lukáš Bartůněk (4:0).
26:00
26:00
23:05
Vyloučen hráč Vojtěch Smutný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za vražení zády.
20:09
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk bez asistence (3:0).
15:38
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Vojtěch Pospíšek, asistoval Pavel Dokulil (2:0).
15:24
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk, asistoval Roman Moravec (1:0).
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohumil Žlůva a Jakub Kulhánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Line-up domácích TJ Hodonice: brankář: Jaromír Bečka; hráči v poli: Libor Šopák, Tomáš Štěrba, Roman Moravec, Lukáš Bartůněk, Jakub Sucháček