1:3
- : -
F.A.T.R.
F.A.T.R.
branky (asistence): 10:04 Radek Bábíček (Marek Bábíček), 11:00 František Navrátil (Jaroslav Němec), 16:20 Marek Bábíček (Jaroslav Němec), 29:20 Radek Kraml (Jaroslav Němec)
branky (asistence): 00:47 Ondřej Divácký (Marek Koudelka), 02:09 Marek Koudelka (Daniel Sobotka), 05:40 Marek Koudelka (Daniel Sobotka), 09:31 Marek Koudelka (Vít Buchta), 10:37 Marek Koudelka (Petr Buchta), 11:22 Ondřej Divácký (Marek Koudelka), 13:13 Petr Buchta, 22:52 Marek Koudelka (Ondřej Divácký), 31:25 Petr Buchta (Petr Titz), 31:55 Karel Buchta (Petr Titz), 34:44 Daniel Sobotka (Petr Buchta)

F.A.T.R. - SK Florbal Grušáci Sivice 4:11
11. Radek Bábíček, 12. František Navrátil, 17. Marek Bábíček, 30. Radek Kraml - 1. Ondřej Divácký, 3. Marek Koudelka, 6. Marek Koudelka, 10. Marek Koudelka, 11. Marek Koudelka, 12. Ondřej Divácký, 14. Petr Buchta, 23. Marek Koudelka, 32. Petr Buchta, 32. Karel Buchta, 35. Daniel Sobotka; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jiří Zemský ? - Petr Nedorostek ?; po třetinách: 2:6, 1:2, 1:3;
38:22
Vyloučen hráč Ondřej Divácký družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání.
34:44
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Daniel Sobotka, asistoval Petr Buchta (4:11).
33:50
Vyloučen hráč Ondřej Divácký družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za hra bez hokejky.
31:55
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Karel Buchta, asistoval Petr Titz (4:10).
31:25
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Petr Buchta, asistoval Petr Titz (4:9).
29:20
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Radek Kraml, asistoval Jaroslav Němec (4:8).
26:00
26:00
22:52
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Ondřej Divácký (3:8).
16:20
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Marek Bábíček, asistoval Jaroslav Němec (3:7).
13:13
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Petr Buchta z trestného střílení (2:7).
13:00
13:00
11:22
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Ondřej Divácký, asistoval Marek Koudelka (2:6).
11:00
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil František Navrátil, asistoval Jaroslav Němec (2:5).
10:37
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Petr Buchta (1:5).
10:04
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Radek Bábíček, asistoval Marek Bábíček (1:4).
09:46
09:31
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Vít Buchta (0:4).
05:40
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Daniel Sobotka (0:3).
02:53
Vyloučen hráč Karel Buchta družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání.
02:09
00:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Grušáci Sivice: brankář: Petr Nedorostek; hráči v poli: Ondřej Divácký, Tomáš Nedorostek, Petr Buchta, Marek Koudelka, Daniel Sobotka