1:0
1:0
4:2
- : -
branky (asistence): 10:09 Marek Koudelka (Ondřej Divácký), 16:19 Daniel Sobotka (Marek Koudelka), 28:06 Daniel Sobotka, 30:45 Jan Smutný (Karel Buchta), 31:33 Karel Buchta (Ondřej Dědeček), 37:16 Karel Buchta
branky (asistence): 26:18 Denis Jakubec (Jiří Daniel), 34:43 Rostislav Zouhar (Jan Němeček)

SK Florbal Grušáci Sivice - FbC Aligators Šitbořice D 6:2
11. Marek Koudelka, 17. Daniel Sobotka, 29. Daniel Sobotka, 31. Jan Smutný, 32. Karel Buchta, 38. Karel Buchta - 27. Denis Jakubec, 35. Rostislav Zouhar; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Martin Škrob ? - Jan Frank ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:2;
37:16
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Karel Buchta bez asistence (6:2).
34:43
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Rostislav Zouhar, asistoval Jan Němeček (5:2).
31:33
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Karel Buchta, asistoval Ondřej Dědeček (5:1).
30:45
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Jan Smutný, asistoval Karel Buchta (4:1).
28:06
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Daniel Sobotka bez asistence (3:1).
26:18
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Denis Jakubec, asistoval Jiří Daniel (2:1).
26:00
26:00
19:41
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva FbC Aligators Šitbořice D na 2 minuty za hrubost.
17:03
Vyloučen hráč Marek Koudelka družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za nesportovní chování.
16:19
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Daniel Sobotka, asistoval Marek Koudelka (2:0).
13:00
13:00
12:28
Vyloučen hráč Marek Koudelka družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání.
10:09
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Ondřej Divácký (1:0).
02:46
Vyloučen hráč Martin Škrob družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Šitbořice D: brankář: Jan Frank; hráči v poli: Pavel Volek, Denis Jakubec, Rostislav Zouhar, Petr Konečný, Jiří Kaňa
00:00
Line-up domácích SK Florbal Grušáci Sivice: brankář: Martin Škrob; hráči v poli: Ondřej Divácký, Tomáš Nedorostek, Petr Buchta, Marek Koudelka, Daniel Sobotka