0:1
3:4
4:7
- : -
branky (asistence): 21:40 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 27:09 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 33:43 Štěpán Novák (Pavel Hellmann), 42:41 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 46:51 Miloš Macháček (Jakub Měsíček), 47:29 Miloš Macháček (Zdeněk Krajčí), 54:02 Štěpán Novák (Jan Freiberg)
branky (asistence): 13:44 Martin Lazárek, 20:45 Filip Müller (Karel Smutný), 28:34 Petr Krob (Robin Běhal), 31:17 Jiří Šrámek, 38:47 Alex Šorf (Karel Smutný), 43:59 Filip Müller, 46:06 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 48:52 Pavel Štutzbart, 51:37 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 53:25 Pavel Štutzbart (Daniel Kronďák), 54:55 Karel Smutný, 59:21 Robin Běhal (Petr Dejmek)

FBŠ Všestary - DDM Praha 10 7:12
22. Pavel Hellmann, 28. Pavel Hellmann, 34. Štěpán Novák, 43. Pavel Hellmann, 47. Miloš Macháček, 48. Miloš Macháček, 55. Štěpán Novák - 14. Martin Lazárek, 21. Filip Müller, 29. Petr Krob, 32. Jiří Šrámek, 39. Alex Šorf, 44. Filip Müller, 47. Martin Lazárek, 49. Pavel Štutzbart, 52. Martin Lazárek, 54. Pavel Štutzbart, 55. Karel Smutný, 60. Robin Běhal; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Ježek 21 - Ondřej Kudrnáč 35; po třetinách: 0:1, 3:4, 4:7;
60:00
59:52
Vyloučen hráč Ondřej Kudrnáč družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
59:21
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Robin Běhal, asistoval Petr Dejmek (7:12).
54:55
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný bez asistence (7:11).
54:02
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jan Freiberg (7:10).
53:25
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Daniel Kronďák (6:10).
51:58
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:37
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (6:9).
50:00
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
48:52
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart bez asistence (6:8).
47:29
Timeout DDM Praha 10
47:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Zdeněk Krajčí (6:7).
46:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jakub Měsíček (5:7).
46:06
43:59
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Filip Müller bez asistence (4:6).
42:41
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (4:5).
40:00
40:00
38:47
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval Karel Smutný (3:5).
33:43
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (3:4).
31:17
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (2:4).
28:34
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Robin Běhal (2:3).
27:09
21:45
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
21:40
20:45
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Filip Müller, asistoval Karel Smutný (0:2).
20:00
20:00
13:44
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (0:1).
07:35
Vyloučen hráč Jakub Měsíček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Praha 10:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Zdeněk Krajčí, Jakub Měsíček, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann