1:2
2:3
5:2
- : -
branky (asistence): 12:08 Jakub Procházka, 28:07 Kristián Malík (Milan Kocián), 33:11 Jan Suk (Kristián Malík), 41:35 Jakub Manek (Daniel Štefl), 42:37 Jakub Manek (Daniel Štefl), 47:15 Jakub Procházka (Jan Řehák), 49:34 Milan Kocián (Jan Suk), 49:45 Jan Řehák (Kristián Malík)
branky (asistence): 08:53 Martin Žáček (Petr Vybíral), 19:43 Vojtěch Klein (Martin Žáček), 28:51 Jakub Věchet, 29:58 David Matza, 33:45 Vojtěch Klein (Martin Žáček), 47:33 Jakub Věchet, 56:55 Petr Bořuta (Zdeněk Vážný)

FBC Kralupy n/V - DDM Děčín IV 8:7
13. Jakub Procházka, 29. Kristián Malík, 34. Jan Suk, 42. Jakub Manek, 43. Jakub Manek, 48. Jakub Procházka, 50. Milan Kocián, 50. Jan Řehák - 9. Martin Žáček, 20. Vojtěch Klein, 29. Jakub Věchet, 30. David Matza, 34. Vojtěch Klein, 48. Jakub Věchet, 57. Petr Bořuta; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann 42 - Jiří Přeučil 28; po třetinách: 1:2, 2:3, 5:2;
60:00
59:00
Timeout DDM Děčín IV
56:55
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Zdeněk Vážný (8:7).
55:39
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
54:02
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
49:45
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Řehák, asistoval Kristián Malík (8:6).
49:34
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jan Suk (7:6).
49:07
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
47:33
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil Jakub Věchet bez asistence (6:6).
47:15
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jan Řehák (6:5).
43:43
Vyloučen hráč Jan Suk družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za držení.
43:43
Vyloučen hráč Břetislav Logaj družstva DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
42:37
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Daniel Štefl (5:5).
41:35
40:00
40:00
39:25
Vyloučen hráč Jakub Věchet družstva DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:33
Vyloučen hráč Jan Suk družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
33:45
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil Vojtěch Klein, asistoval Martin Žáček (3:5).
33:11
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Suk, asistoval Kristián Malík (3:4).
29:58
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil David Matza bez asistence (2:4).
28:51
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil Jakub Věchet bez asistence (2:3).
28:07
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Milan Kocián (2:2).
20:00
20:00
19:43
18:33
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:08
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka bez asistence (1:1).
08:53
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Petr Vybíral (0:1).
04:10
Vyloučen hráč Břetislav Logaj družstva DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Petr Vybíral, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Šimon Pilek, Jakub Věchet
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jakub Procházka, Kristián Malík