0:1
2:0
3:0
- : -
branky (asistence): 23:35 Klára Šarochová (Kristýna Kleknerová), 29:09 Lucie Jandová (Zuzana Tučková), 30:11 Zuzana Tučková (Klára Šarochová), 33:51 Eliška Matějková (Veronika Koulová), 43:16 Veronika Koulová (Zuzana Tučková)
branky (asistence): 08:12 Markéta Šporová (Hana Čermáková)

TJ Sokol Nové Strašecí - Panthers Děkanka Praha B 5:1
24. Klára Šarochová, 30. Lucie Jandová, 31. Zuzana Tučková, 34. Eliška Matějková, 44. Veronika Koulová - 9. Markéta Šporová; rozhodčí: Michal Kokeš - Václav Flek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Marie Dresslerová ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:0;
45:00
43:16
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Koulová, asistoval Zuzana Tučková (5:1).
41:29
Timeout Panthers Děkanka Praha B
33:51
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Veronika Koulová (4:1).
30:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Klára Šarochová (3:1).
30:00
30:00
29:09
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Jandová, asistoval Zuzana Tučková (2:1).
26:57
Vyloučen hráč Lucie Kalinová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:35
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Šarochová, asistoval Kristýna Kleknerová (1:1).
15:00
15:00
14:31
Vyloučen hráč Barbora Bidšovská družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
08:12
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Markéta Šporová, asistoval Hana Čermáková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Natalie Vesecká, Denisa Vajdlová, Veronika Raková, Tereza Pluhařová