1:4
5:2
1:2
- : -
branky (asistence): 01:26 Mario Opina (Štěpán Nytra), 17:10 Jiří Klus (Pavel Karpeta), 18:43 Milan Majak (Jiří Klus), 19:20 Mario Opina (Jan Putniorz), 22:43 Milan Majak (Jiří Klus), 26:35 Jiří Klus (Šimon Skotnica), 44:01 Milan Majak (Jan Putniorz)
branky (asistence): 00:29 Martin Zemánek (Filip Górny), 02:22 Martin Návrat (Adam Langer), 05:09 Martin Zemánek (Filip Górny), 09:13 Adam Langer (Martin Zemánek), 17:48 Adam Langer (Filip Górny), 27:24 Adam Langer (Filip Górny), 33:12 Filip Górny (Adam Langer), 42:41 Adam Langer (Lukáš Křivánek)

FBC VÁLEC Český Těšín - SK Domaslavice 7:8
2. Mario Opina, 18. Jiří Klus, 19. Milan Majak, 20. Mario Opina, 23. Milan Majak, 27. Jiří Klus, 45. Milan Majak - 1. Martin Zemánek, 3. Martin Návrat, 6. Martin Zemánek, 10. Adam Langer, 18. Adam Langer, 28. Adam Langer, 34. Filip Górny, 43. Adam Langer; rozhodčí: Marek Klečka - Štěpán Kostolány; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Supík ? - Patrik Szczypka ?; po třetinách: 1:4, 5:2, 1:2;
45:00
44:15
Vyloučen hráč Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hra na zemi.
44:01
Timeout FBC VÁLEC Český Těšín
44:01
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Jan Putniorz (7:8).
42:41
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Lukáš Křivánek (6:8).
35:14
Vyloučen hráč Mario Opina družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání.
33:12
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Adam Langer (6:7).
30:00
30:00
27:24
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Filip Górny (6:6).
26:35
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jiří Klus, asistoval Šimon Skotnica (6:5).
22:43
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Jiří Klus (5:5).
19:20
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Mario Opina, asistoval Jan Putniorz (4:5).
18:43
17:48
17:10
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jiří Klus, asistoval Pavel Karpeta (2:4).
15:55
Vyloučen hráč Martin Zemánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:13
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Martin Zemánek (1:4).
05:09
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Zemánek, asistoval Filip Górny (1:3).
02:22
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Návrat, asistoval Adam Langer (1:2).
01:26
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Mario Opina, asistoval Štěpán Nytra (1:1).
01:22
Vyloučen hráč Ondřej Němčík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: Ondřej Němčík, Martin Návrat, Vojtěch Kasper, Petr Fojtík
00:00
Line-up domácích FBC VÁLEC Český Těšín: brankář: Jakub Jirgl; hráči v poli: Pavel Karpeta, Šimon Skotnica, Milan Majak, Jiří Klus, Štěpán Nytra