3:2
2:0
- : -
F.A.T.R. B
branky (asistence): 07:55 Adam Doušek, 10:04 Tomáš Sedláček, 13:15 Ondřej Blažek (Lukáš Budiš), 20:34 Martin Sedláček (Lukáš Budiš), 21:30 Adam Doušek (Ondřej Blažek), 26:32 Jakub Filip, 29:56 Michal Holík (Martin Sedláček)
F.A.T.R. B
branky (asistence): 04:22 Viktor Mišun (František Navrátil), 14:16 Michal Škodík (Václav Dohnálek), 17:00 František Navrátil (Jaroslav Němec)

FBK Orel Bořitov "B" - F.A.T.R. B 7:3
8. Adam Doušek, 11. Tomáš Sedláček, 14. Ondřej Blažek, 21. Martin Sedláček, 22. Adam Doušek, 27. Jakub Filip, 30. Michal Holík - 5. Viktor Mišun, 15. Michal Škodík, 18. František Navrátil; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Tenora ? - Martin Hůser ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0;
39:00
36:36
Vyloučen hráč Lukáš Budiš družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za hrubost.
34:39
Vyloučen hráč Michal Škodík družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za držení.
29:56
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Michal Holík, asistoval Martin Sedláček (7:3).
26:32
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Jakub Filip bez asistence (6:3).
26:00
26:00
24:26
Vyloučen hráč Jakub Slabý družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:30
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Adam Doušek, asistoval Ondřej Blažek (5:3).
20:34
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Martin Sedláček, asistoval Lukáš Budiš (4:3).
19:22
Vyloučen hráč Lukáš Veit družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za sekání.
19:21
Hrubián Veit sekl po pronikajícím hráči a posedí u našeho stolečku.
17:00
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil František Navrátil, asistoval Jaroslav Němec (3:3).
16:47
16:18
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za hra rukou.
14:16
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil Michal Škodík, asistoval Václav Dohnálek (3:2).
13:15
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Lukáš Budiš (3:1).
13:00
13:00
10:10
Vyloučen hráč Adam Doušek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za blokování hokejky.
10:04
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Tomáš Sedláček z trestného střílení (2:1).
10:03
Landsmin sekl jako dřevorubec po Budišovi a uvidíme trestné střílení
07:55
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Adam Doušek bez asistence (1:1).
05:37
Vyloučen hráč Lukáš Budiš družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:36
Budiš dohrál na polovině hřiště souboj a tak si odpočine na trestné lavici.
04:22
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil Viktor Mišun, asistoval František Navrátil (0:1).
04:21
Navrátil motal až vymotal přihrávku na brankoviště a Mišůn doklepává do branky.
03:00
Navrátil sklepával míček na Slabého, ale nepřesně. Spolupráce, která funguje na cigárku na hřišti nezafungovala.
01:55
Emoce při střídaní na straně Dubňan. Nikomu se nechtělo na hřiště
00:02
Utkání z tribuny sleduje i hvězda ze Skalice Lukáš Procházka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R. B:
00:00
Line-up domácích FBK Orel Bořitov "B": brankář: David Tenora; hráči v poli: Tomáš Sedláček, Michal Holík, Ondřej Blažek, Lukáš Budiš, Jakub Filip