0:4
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 05:00 Michael Kořének (Marek Dohnal), 07:13 Marek Dohnal, 11:13 Jakub Žáček (Michael Kořének), 29:56 Jan Michálek (Marek Dohnal), 33:41 Adam Javořík, 35:19 Petr Pospíšil (Jakub Vořechovský), 42:26 František Svitálek (Jakub Vořechovský), 43:59 Petr Pospíšil (Patrik Svoboda)

Florbal Vsetín - Zlín Lions 0:8
6. Michael Kořének, 8. Marek Dohnal, 12. Jakub Žáček, 30. Jan Michálek, 34. Adam Javořík, 36. Petr Pospíšil, 43. František Svitálek, 44. Petr Pospíšil; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Tománek ? - Martin Bobál ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:4;
45:00
43:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Patrik Svoboda (0:8).
42:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil František Svitálek, asistoval Jakub Vořechovský (0:7).
39:19
Vyloučen hráč Štěpán Pospíšil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
35:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Jakub Vořechovský (0:6).
33:41
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Javořík bez asistence (0:5).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Michálek, asistoval Marek Dohnal (0:4).
28:29
Vyloučen hráč Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
28:29
Vyloučen hráč Marek Zábranský družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
11:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Michael Kořének (0:3).
07:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Marek Dohnal bez asistence (0:2).
05:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének, asistoval Marek Dohnal (0:1).
03:40
Vyloučen hráč David Anděl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Martin Bobál; hráči v poli: Michael Kořének, Petr Pospíšil, Jakub Žáček, František Svitálek, Marek Dohnal