1:1
3:0
3:2
- : -
branky (asistence): 01:29 Adam Zukal, 13:29 Jiří Dorazil (Lukáš Macháček), 14:36 Lukáš Macháček (Matyáš Navrátil), 16:22 Jiří Dorazil (Lukáš Macháček), 25:09 Adam Zukal (Miroslav Kovařík), 33:42 Anna Brucháčková (Adam Zukal), 35:17 Tomáš Macháček
branky (asistence): 02:55 Lili Bolfová, 30:48 Lili Bolfová (Michal Malec), 35:49 Antonín Valíček

Bulldogs Brno - FBŠ Hattrick Brno 7:3
2. Adam Zukal, 14. Jiří Dorazil, 15. Lukáš Macháček, 17. Jiří Dorazil, 26. Adam Zukal, 34. Anna Brucháčková, 36. Tomáš Macháček - 3. Lili Bolfová, 31. Lili Bolfová, 36. Antonín Valíček; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Bernát; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2;
36:00
35:49
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Antonín Valíček bez asistence (7:3).
35:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Macháček bez asistence (7:2).
33:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková, asistoval Adam Zukal (6:2).
30:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Lili Bolfová, asistoval Michal Malec (5:2).
25:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Zukal, asistoval Miroslav Kovařík (5:1).
24:00
24:00
22:54
Vyloučen hráč Adam Zukal družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
16:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Dorazil, asistoval Lukáš Macháček (4:1).
14:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Matyáš Navrátil (3:1).
13:29
12:00
12:00
11:34
Vyloučen hráč Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
02:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Lili Bolfová bez asistence (1:1).
01:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Zukal bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Bernát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Jáchym Eliáš, Samuel Mamojka, Antonín Valíček, Michal Malec, Patrik Hájek
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Matyáš Navrátil, Tomáš Macháček, Lukáš Macháček, Jan Morávek, Lukáš Navrátil