1:3
1:1
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC SION DDM Nová Generace -muži 4:6
2. Martin Teuber, 14. Matouš Vágner, 21. Václav Vachek, 35. Rudolf Suk - 2. Vojtěch Jedlička, 13. Marek Bláha, 25. David Roflík, 26. Oldřich Vaňkát, 29. Matěj Adámek, 35. Leoš Valenta; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 6:2 + David Roflík 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Karel Godár 6, David Stibor 17 - Jan Eršil 3, Vojtěch Kuča 16; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10, FBC SION DDM Nová Generace - 10
44:59
Střely v utkání - TJ Sokol Dvůr Králové nL - 23, FBC SION DDM Nová Generace - 29
44:44
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
44:40
Vyloučen hráč Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
43:41
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 5 minut za vysoká hokejka.
43:41
Roflík se inspiroval svým protějškem a jeden z Dvorských pocítil tvrdost čepele na kebuli
43:09
Vyloučen hráč Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:09
No pane jo. Za tento tenisový odpal by se nemusel stydět ani Tomáš Berdych, Janíček stihl ještě učesat čupřinu Vaňkátovi a jde si spočnout
41:09
Dvůr Králové si vybírá čas pro poradu.. Uvidíme co si připraví ve zbývajících minutkách hry
40:47
Oba týmy v plném počtu
40:27
Hra ve čtyřech svědčí oběma týmům a jsme svědkem několika gólových příležitostí, na straně jedné Jedlička s Bláhou na druhé Vachek
38:47
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
38:47
38:47
Po drobném, ale vcelku přátelském konfliktu se hraje po čtyřech na obou stranách
38:31
Dobře odbráněná standardní situace z pohledu Sionu
37:50
Roflík z brankoviště odpaluje až na polovinu Dvora
36:45
Suk zkoušel freestylové zakončení zpoza branky, Valenta úmysl přečetl zablokoval mu hůl. V hale se probouzí početná skupina fanoušků Dvora Králové, čekají nás ještě perné chvilky v Kuklenské hale
36:07
Další velmi povedená akce Davida Roflíka, který z vlastního pásma protancoval až do šance, Dvůr akci i přes drobný faul nakonec zastavil
34:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Jiří Neumann (4:6).
34:55
Stačilo 11 vteřin a Dvůr snižuje. Krásnou střelou do protipohybu se prezentuje kapitán Suk
34:44
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Leoš Valenta, asistoval Marek Bláha (3:6).
34:44
Zajímavá situace. Valenta vystřelil, nikdo nevěděl kde je balonek, až se Leoš začal radovat, páč míček končí za zády Stibora! asi vítr..
33:21
Stuchlík navštívil klín fanynky na tribuně po zákroku Janíčka
33:03
Hra má celkem spád, gól visí ve vzduchu
32:23
Dvůr tlačí, Kuča kryje! Asi to má po sestře :)
30:30
Vít v obrovské šanci! V samostatném úniku ho vychytal Stibor, následnou dorážku Balouna kryje také!
30:00
30:00
29:59
Střely po 2. třetině - TJ Sokol Dvůr Králové nL 8, FBC SION DDM Nová Generace 12
29:39
Vaňkát v další povedené střele!' Stibor měl s balonkem velké problémy
28:08
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Matěj Adámek, asistoval Vojtěch Jedlička (3:5).
28:08
Krásná akce jako z učebnice útočné akce, výborně hrající Adámek zvyšuje po krosové nahrávce od Jedličky již na 5:3!
27:42
Neposedný balonek nadělal starosti Stiborovi, golman Dvora ale zachraňuje svůj tým
27:10
Stuchlík do tyče!
26:45
Bureš v dobrém bloku likviduje střelu Teubera
25:10
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Oldřich Vaňkát, asistoval Leoš Valenta (3:4).
25:10
Střídání brankáře. Nový brankář David Stibor družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
25:10
Trošku infarktová situace v brankovišti Sionu, Kuča chytá skákavý balonek na brankové čáře, Dvůr více komentoval tuto situaci než hrál a Vaňkát konečně prostřeluje Godára a otáčí tak vývoj utkání!
24:29
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil David Roflík bez asistence (3:3).
24:29
Velmi zajímavá standardní situace z malého brankoviště, kterou chladnokrevně využívá Roflik a máme vyrovnáno!
23:33
Godár dostal kopku na ťapku, po oklepání s potleskem diváku v hale ale vstává a pokračuje ve hře
23:22
Roflík nabízí na teč, hokejku spoluhráčů nenachází
22:35
Vyloučen hráč Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
22:35
Další přesilová hra pro DDM Sion, kteří mají možnost opět vyrovnat toto utkání. Za sekání si jde odpočinout Jebousek, který by se uplatnil jako šermíř v dobách středověku.
20:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Stanislav Karban (3:2).
20:09
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Kuča družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži
20:09
S koncem přesilové hry Dvora Králové přichází obrat v zápase z hole Vachka, který zpoza brány zakončil na přední tyč a posílá Eršila na střídačku
19:51
Bureš využil své parametry a došel si pro drobný faul, Sion na balonku
18:45
Valenta dlouhým odkopem osvobozuje svůj tým
18:09
Vyloučen hráč Jakub Vít družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hra na zemi.
18:09
Sion byl usazen v pásmu Dvora, Kuba Vít ale nešťastně odpálil míček v posedu a dává možnosti svému soupeři skórovat v přesilové hře
17:02
Vaňkát je dnes při střelecké chuti, je ale důsledně bráněn
16:00
Na druhé straně 100% šance Dvora, Vachek netrefuje v předklonu prázdnou branku!
15:45
Bláha mohl přidat svoji druhou branku, v malém brankovišti ale netrefuje letící balonek!
14:59
Střely po 1. třetině, TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem 5, FBC Sion DDM Nová Generace 7
14:55
Poslední vteřinky první třetiny jsou fuč, máme tu pauzu!
14:34
Na druhé straně kryje i Eršil!
14:04
Vaňkát vybruslil oblouk a střílí, Godár kryje!
13:23
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Matouš Vágner, asistoval Václav Vachek (2:2).
13:23
Vedení Sionu opět moc dlouho nevydrželo, vyrovnání zajistil střelou po zemi Matouš Vágner
12:16
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Matěj Adámek (1:2).
12:16
Což ovšem neplatí! Sekundu po návratu Suka posílá do vedení Sion Marek Bláha! Ten dostal krásný kros od Adámka a nekompromisní ranou zvyšuje na 2:1!
11:10
Přesilovka se Sionu zatím moc nedaří, balonek zbytečně ztrácí, Godár nemusel zasahovat
10:45
Paradoxně v šanci Dvůr Králové, Janiček ze vzduchu mimo
10:15
Vyloučen hráč Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
10:15
Nepříjemná srážka dvou hráčů na středu hřiště, jeden z hráčů Dvora Králové odkuhlal na tribunu.. Sion si zahraje první přesilovou hru
09:48
Vaňkát spustil svůj raketový pohon v nohách a dostal se do zakončení, dobrý blok kapitána Suka
08:27
Valenta v dalším dobrém obraném zákroku! Následně Sion v další šanci, ale situaci přehrál z prázdné kuchyně do prázdné koupelny a skóre se nemění
07:34
Po drobném přestupku výhodná pozice pro Sion, ze standardní situace míří Baloun mimo
06:50
Gólová situace Sionu, Vaňkát v přečíslení 2 na 1 přestřeluje
05:22
Krásná akce Davida Roflíka, který na dnešní utkání shodil svůj pověstný vous a na půlce vymotal hned dva protihráče. Míček ale skončil na hrudi gólmana Dvora
04:44
Střela Samka zablokována Klemšem
04:02
Teuber je při chuti, jeho střela proklouzla Eršilovi mezi nohama, ale ke štěstí Sionu vyplula mimo tři tyče
03:31
Na balonku ale stále více zeleno-bílý Dvůr
03:00
Hra má rychlý spád a hraje se střídavě nahoru dolů
01:53
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Teuber bez asistence (1:1).
01:53
Vedení Sionu dlouho nevydrželo, kdy Eršila překonal na přední šibenici Teuber
01:26
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Vojtěch Jedlička, asistoval Matěj Adámek (0:1).
01:20
Hned první akce domácích zaváněla gólem, Roflík našel na křídle Klemše, který přestřeluje. Z následného dalšího útoku ovšem Sion otevírá skóre zápasu, kdy se krásnou střelou prezentoval Vojta Jedlička'
00:35
Valenta mužem posledních okamžiků, kdy několikrát zablokoval pokusy Dvora Králové
00:15
Valenta v dobrém bloku
00:01
Buly pro Dvůr
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Jan Eršil; hráči v poli: David Roflík, Marek Bláha, Ondřej Baloun, Marek Stuchlík, Michael Kořínek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Karel Godár; hráči v poli: Michal Krejcar, Martin Heřmanský, Jakub Jebousek, Rudolf Suk, Petr Janíček
00:00
Dobré ráno z Kuklen! Zdravíme vás z 8. kola regionální ligy mužů, kdy se v prvním utkání střetnou domácí borci ze Sionu a hostující Dvůr Králové. Sion získal 5 bodů z dosavadních utkání a je na 8. místě, Dvůr se ziskem 8 bodů je na místě čtvrtém. Uvidíme jak dopadne první utkání hracího dne..