1:2
6:2
2:2
- : -
branky (asistence): 12:20 Petr Kukačka (Ondřej Šereda), 16:05 Ladislav Hrma (David Musil), 17:31 Petr Kukačka (Josef Adamík), 22:17 Martin Vichnar (Jiří Petr), 23:36 Martin Vichnar (Jiří Petr), 28:58 Martin Vichnar (Ladislav Hrma), 29:09 Michal Sládek (Martin Vichnar), 33:49 David Musil, 35:17 Milan Hašek (Josef Adamík)
branky (asistence): 09:47 Ondřej Falber (Martin Halama), 10:37 Jaromír Sedmík (Tomáš Ngo), 23:19 Lukáš Staněk (Jaromír Sedmík), 29:58 Martin Halama (Roman Šauer), 39:03 Ondřej Falber (Martin Halama), 40:08 Martin Halama (Tomáš Lada)

FBC Texas Longhorns - BLACK ANGELS B BENFICA 9:6
13. Petr Kukačka, 17. Ladislav Hrma, 18. Petr Kukačka, 23. Martin Vichnar, 24. Martin Vichnar, 29. Martin Vichnar, 30. Michal Sládek, 34. David Musil, 36. Milan Hašek - 10. Ondřej Falber, 11. Jaromír Sedmík, 24. Lukáš Staněk, 30. Martin Halama, 40. Ondřej Falber, 41. Martin Halama; rozhodčí: Filip Dolejší - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Jakub Kaněra ?; po třetinách: 1:2, 6:2, 2:2;
45:00
42:08
Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
40:08
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Martin Halama, asistoval Tomáš Lada (9:6).
39:03
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Martin Halama (9:5).
35:17
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Milan Hašek, asistoval Josef Adamík (9:4).
33:49
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil David Musil bez asistence (8:4).
33:14
Vyloučen hráč Tomáš Ngo družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:58
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Martin Halama, asistoval Roman Šauer (7:4).
29:51
Vyloučen hráč Josef Adamík družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
29:09
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michal Sládek, asistoval Martin Vichnar (7:3).
28:58
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval Ladislav Hrma (6:3).
27:26
Vyloučen hráč Jakub Kaněra družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za nesportovní chování.
23:36
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval Jiří Petr (5:3).
23:19
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Jaromír Sedmík (4:3).
22:17
19:34
17:31
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Petr Kukačka, asistoval Josef Adamík (3:2).
16:05
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Ladislav Hrma, asistoval David Musil (2:2).
15:00
15:00
12:20
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Petr Kukačka, asistoval Ondřej Šereda (1:2).
10:52
Vyloučen hráč Roman Šauer družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:37
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jaromír Sedmík, asistoval Tomáš Ngo (0:2).
09:47
04:10
Vyloučen hráč Tomáš Lada družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Jakub Kaněra; hráči v poli: Ondřej Falber, Vojtěch Pavlík, Jaromír Sedmík, Tomáš Lada, Martin Halama
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Jiří Petr, Ladislav Hrma, Martin Vichnar, Michal Sládek, David Musil