5:0
0:3
- : -

1. AC Uherský Brod - SFK Kozel Počenice B 7:5
4. Josef Vintr, 13. Josef Vintr, 17. Josef Vintr, 18. Zdeněk Krajčovič, 24. Zdeněk Krajčovič, 29. Zdeněk Kostelník, 29. Jaroslav Saňák - 7. Jaroslav Ryšavý, 15. Tomáš Nohýl, 36. Ondřej Dofek, 40. Miroslav Michajlovič, 41. Michal Šromota; rozhodčí: Jan Kouba - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Sedláček ? - Jiří Králík ?; po třetinách: 2:2, 5:0, 0:3;
45:00
42:19
Timeout SFK Kozel Počenice B
40:07
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Michal Šromota, asistoval Miroslav Michajlovič (7:5).
39:45
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Miroslav Michajlovič, asistoval Martin Zimek (7:4).
35:59
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Tomáš Nohýl (7:3).
33:02
Vyloučen hráč Tomáš Nohýl družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za držení.
30:08
Vyloučen hráč Martin Pátík družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:57
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Jaroslav Saňák, asistoval Josef Halík (7:2).
28:02
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Josef Vintr (6:2).
26:26
Vyloučen hráč Jaroslav Ryšavý družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání.
23:37
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Zdeněk Kostelník (5:2).
19:05
Vyloučen hráč Tomáš Nohýl družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání.
17:24
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (4:2).
16:38
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Ondřej Hudeček (3:2).
15:00
15:00
14:04
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Tomáš Nohýl, asistoval Ondřej Dofek (2:2).
12:21
06:36
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Jaroslav Ryšavý, asistoval Miroslav Michajlovič (1:1).
03:28
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Josef Halík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice B:
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Pavel Manda, Josef Vintr, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič, Ladislav Mlynář