2:1
3:1
0:3
- : -
branky (asistence): 07:57 Joel Mrózek (Martin Petřík), 10:04 Daniel Pawlas (Jan Goryczka), 16:44 Lukáš Šurik (František Malerz), 20:37 Jakub Kantor (Martin Petřík), 23:39 Milan Mašurka (Jakub Kantor)
branky (asistence): 00:39 Vojtěch Peterek (Matěj Adamek), 17:33 David Gavenda (Matěj Adamek), 27:53 Vojtěch Peterek, 31:52 Lukáš Zaslavskij (Radim Waliczko), 34:31 Patrik Matula (Lukáš Zaslavskij)

FbK Horní Suchá B - SK Domaslavice B 5:5
8. Joel Mrózek, 11. Daniel Pawlas, 17. Lukáš Šurik, 21. Jakub Kantor, 24. Milan Mašurka - 1. Vojtěch Peterek, 18. David Gavenda, 28. Vojtěch Peterek, 32. Lukáš Zaslavskij, 35. Patrik Matula; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Patrik Mik ? - Lukáš Krawczyk ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:3;
36:00
34:31
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Patrik Matula, asistoval Lukáš Zaslavskij (5:5).
32:04
Vyloučen hráč Radomil Frydryšek družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za hra rukou.
31:52
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Radim Waliczko (5:4).
27:53
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Peterek z trestného střílení (5:3).
24:00
24:00
23:39
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Milan Mašurka, asistoval Jakub Kantor (5:2).
20:37
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Jakub Kantor, asistoval Martin Petřík (4:2).
17:33
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil David Gavenda, asistoval Matěj Adamek (3:2).
16:44
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Lukáš Šurik, asistoval František Malerz (3:1).
12:00
12:00
11:43
Vyloučen hráč Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za sekání.
10:04
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Daniel Pawlas, asistoval Jan Goryczka (2:1).
07:57
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Joel Mrózek, asistoval Martin Petřík (1:1).
00:39
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Matěj Adamek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Domaslavice B: brankář: Lukáš Krawczyk; hráči v poli: Radim Waliczko, Aleš Onderka, Vojtěch Peterek, David Gavenda, Matěj Adamek