0:6
0:3
0:7
- : -
branky (asistence): 00:50 Anna - Marie Divišová (Veronika Bašová), 08:57 Martina Pokorná (Eliška Nová), 09:58 Veronika Loudová (Hana Poláková), 12:04 Adéla Bočanová (Andrea Kadidlová), 18:29 Hana Poláková, 19:20 Veronika Bašová (Eliška Císařová), 24:43 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová), 30:51 Adéla Bočanová (Hana Poláková), 36:46 Julie Chaloupková (Anna - Marie Divišová), 40:56 Eliška Vrátná (Anna - Marie Divišová), 44:42 Anna - Marie Divišová (Aneta Toulová), 46:18 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová), 52:47 Jessica Zlámalová (Aneta Toulová), 55:41 Eliška Reischlová (Adéla Bočanová), 57:23 Hana Poláková (Adéla Bočanová), 58:56 Anna - Marie Divišová (Adéla Bočanová)

DDM Praha 10 - FbŠ Bohemians 0:16
1. Anna - Marie Divišová, 9. Martina Pokorná, 10. Veronika Loudová, 13. Adéla Bočanová, 19. Hana Poláková, 20. Veronika Bašová, 25. Andrea Kadidlová, 31. Adéla Bočanová, 37. Julie Chaloupková, 41. Eliška Vrátná, 45. Anna - Marie Divišová, 47. Andrea Kadidlová, 53. Jessica Zlámalová, 56. Eliška Reischlová, 58. Hana Poláková, 59. Anna - Marie Divišová; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:2 + Hana Poláková OS; využití: 0:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Tereza Macounová 15, Daniela Sklenářová 10 - Jitka Omelková 3, Radka Höflerová 5; po třetinách: 0:6, 0:3, 0:7;
60:00
Střely ve třetí třetině. Wizards: 5. Bohemians: 17.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Víta Voltra: ,,Děkuji hráčkám za bojovnost, Bohemka ukázala svoji kvalitu. Škoda, že jsme neproměnili alespoň jednu ze šancí."
60:00
Vyjádření trenéra hostí Tomáše Grigara: ,,První a třetí třetina vypadala celkem podle našich představ. Vstřelili jsme několik hezkých branek. Bohužel druhá třetina byla podceněná. Díky soupeři za zápas."
60:00
58:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Adéla Bočanová (0:16).
58:34
Vyloučen hráč Sára Vašková družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
57:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (0:15).
57:03
Vyloučen hráč Zuzana Kodrová družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Adéla Bočanová (0:14).
52:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Aneta Toulová (0:13).
46:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (0:12).
44:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Aneta Toulová (0:11).
44:07
Reischlová pálí šanci po křižné přihrávce.
40:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Anna - Marie Divišová (0:10).
40:56
Sklenářová dvakrát výborně zakročila, na dorážku druhé střely už ale nedokázala reagovat.
40:30
Bohemka pokračuje v tlaku.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině. Wizards: 1. Bohemians: 12.
40:00
36:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Julie Chaloupková, asistoval Anna - Marie Divišová (0:9).
34:28
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
34:28
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
30:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (0:8).
30:51
Střídání brankáře. Nový brankář Radka Höflerová družstva FbŠ Bohemians
29:44
Vyloučen hráč Andrea Kadidlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
24:43
20:00
20:00
Počet střel v první třetině. Wizards: 2. Bohemians 12.
20:00
19:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Bašová, asistoval Eliška Císařová (0:6).
18:30
Vynikající individuální akcí se prosadila Poláková, obešla dvě protihráčky a sama před brankářkou nezaváhala.
18:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (0:5).
12:05
Další gól jako přes kopírák toho minulého, přihrávka na střed a prosazení se důrazem.
12:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Andrea Kadidlová (0:4).
09:59
Přihrávku na střed hřiště vybojovala Loudová a v tísni se prosadila na přední tyč.
09:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Hana Poláková (0:3).
08:58
Pokorná vyslala nečekanou střelu od pravého mantinelu, ta zapadla přesně nad nohu překvapené Macounové.
08:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martina Pokorná, asistoval Eliška Nová (0:2).
08:11
Doležalová vyzkoušela pozornost brankářky ze standardní situace na polovině hřiště, Omelková však byla připravena.
06:30
Wizardky postavily na své polovině autobus a hráčky Bohemky se tak do větších příležitostí nedostávají.
00:51
Rychlá rozehrávka z rohu do brankoviště, kde se důrazem prosadila Divišová.
00:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Veronika Bašová (0:1).
00:46
Loudové sjela střela, i tak se ale balónek dostal až k Polákové, která žíní udělala modřinu Vaškové na lýtku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Anna - Marie Divišová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová
00:00
Line-up domácích DDM Praha 10: brankář: Tereza Macounová; hráči v poli: Dana Husáková, Sára Vašková, Karolína Doležalová, Andrea Suchánková, Gabriela Pechrová