1:2
2:1
0:0
- : -
branky (asistence): 00:44 Filip Kopřiva (Karel Matějka), 24:53 Marcel Šuranský (Ondřej Stloukal), 27:23 Ondřej Šimek (Michal Hřebíček)
branky (asistence): 06:51 Michal Janíček (Tomáš Klouda), 14:56 Vojtěch Ingr, 25:32 Jakub Kos (Petr Brůžek)

FK Slovan J.Hradec - TJ Sokol Chýnov 3:3
1. Filip Kopřiva, 25. Marcel Šuranský, 28. Ondřej Šimek - 7. Michal Janíček, 15. Vojtěch Ingr, 26. Jakub Kos; rozhodčí: Jan Koutník - Martin Draxler; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Jiří Menšík ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:0;
27:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Michal Hřebíček (3:3).
25:32
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Jakub Kos, asistoval Petr Brůžek (2:3).
24:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Ondřej Stloukal (2:2).
23:22
Vyloučen hráč Lukáš Kinc družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:56
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Vojtěch Ingr z trestného střílení (1:2).
07:21
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:51
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Michal Janíček, asistoval Tomáš Klouda (1:1).
00:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Karel Matějka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Chýnov:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Jakub Florek, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný, Ondřej Stloukal, Jan Cihlář