0:4
0:5
0:6
- : -
branky (asistence): 00:42 Petr Vaverčák (Petr Marghold), 07:45 Jakub Navara (Petr Vaverčák), 09:42 Petr Vaverčák (Roman Odstrčil), 11:45 Petr Vaverčák (Jan Procházka), 12:25 Jan Procházka (Josef Richter), 16:30 Matyáš Hanák, 19:45 Petr Vaverčák, 20:23 Petr Vaverčák (Jakub Navara), 22:03 Petr Vaverčák (Jan Procházka), 28:30 Jan Procházka (Petr Marghold), 32:02 Petr Vaverčák, 33:34 Jan Procházka, 35:20 Tobiáš Finsterle (Martin Mikolajek), 35:41 Matyáš Hanák (Patrik Zapletal), 35:45 Josef Richter (Tobiáš Finsterle)

FBS Olomouc B - Fbc Topgal Šternberk 0:15
1. Petr Vaverčák, 8. Jakub Navara, 10. Petr Vaverčák, 12. Petr Vaverčák, 13. Jan Procházka, 17. Matyáš Hanák, 20. Petr Vaverčák, 21. Petr Vaverčák, 23. Petr Vaverčák, 29. Jan Procházka, 33. Petr Vaverčák, 34. Jan Procházka, 36. Tobiáš Finsterle, 36. Matyáš Hanák, 36. Josef Richter; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Ďurajka ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 0:4, 0:5, 0:6;
36:00
35:55
Safra, nějak nestíhám psát komentář ke gólům !!!
35:45
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Josef Richter, asistoval Tobiáš Finsterle (0:15).
35:41
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Matyáš Hanák, asistoval Patrik Zapletal (0:14).
35:20
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Tobiáš Finsterle, asistoval Martin Mikolajek (0:13).
33:34
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Procházka bez asistence (0:12).
32:06
Druhý express ze Šternberku s označením Prochy byl už daleko úspěšnější jak v jízdě přes celé hřiště, tak v nekompromisním zakončení !
32:03
Peťa Vaverčák si udělal s obranou soupeře tréninkové hřiště s kužely a pohodlně ještě dalším blafákem završuje dnešní druhý hattrick !
32:02
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Vaverčák bez asistence (0:11).
28:42
Šternberský express s názvem Joža Richter prosvištěl kolem přihlížejících hráčů FBS, ale to nejdůležitější se bohužel nestalo - střelou minul zařízení ...
28:31
Statickou část přesilovky ukončil rázně Prochy zakončením pod betony brankáře.
28:30
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Procházka, asistoval Petr Marghold (0:10).
27:40
Vyloučen hráč David Tichý družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
25:30
Odvážný průnik Tobiáše Finsterleho ze Šternberka pouze rozvlnil boční síť.
24:00
24:00
23:59
A viditelně jim hra v početní výhodě nesvědčí ... Šmrdlání na hokejkách, nahrávky sem tam a ... bum, střela tři metry vedle !
22:45
Hru v početní výhodě si vyzkoušejí také hráči ze Šternberka.
22:25
Vyloučen hráč Kryštof Brzobohatý družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
22:03
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Jan Procházka (0:9).
21:01
Vyloučen hráč Pavel Kardaš družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hra na zemi.
20:35
Hráčům ze Šternberka je viditelně jedno, zda-li hrají v plném počtu nebo v oslabení ...
20:34
Vavrda se nám nějak utrhl v zápasové statistice ...
20:23
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Jakub Navara (0:8).
19:46
A máme zde hattrick z rukou Vavrdy ! To bude v šatně po zápase drahý ...
19:45
16:31
Další premiérová trefa z výrobny hostů - Matyáš Hanák ! Gratujuleme Hany !
16:30
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Matyáš Hanák bez asistence (0:6).
12:26
Olala ... Prochy se vydal na výlet před brankáře FBS a nekompromisně zavěsil do víka !
12:25
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Procházka, asistoval Josef Richter (0:5).
12:00
12:00
11:59
První třetina proběhla jednoznačně v režii hráčů ze Šternberka.
11:45
10:14
Pozor ! Šternberk jde do tří ! Uvidíme, jak toho využijí hráči FBS.
10:13
Vyloučen hráč Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
09:43
Pro zkušeného forvarda to byla v samostatném úniku celkem jednoduchá práce - šup a je to tam !
09:42
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Roman Odstrčil (0:3).
08:20
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:46
Florbalová lahůdka z dílny Peti Vaverčáka pro benjamínka týmu - Kubu Navaru ! Krásná nahrávka, výborné zpracování a ještě lepší umístění do sítě !
07:45
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Navara, asistoval Petr Vaverčák (0:2).
05:30
Hostům viditelně vázne kombinace, kulatá potvora s dírkami jim dnes odskakuje od holí.
05:02
Nezáživná část třetiny ... Je čas na kafe ...
02:45
První střelecký pokus FBS zhruba 4 metry vedle zařízení ... Takhle by to šlo.
00:43
Po krásné přihrávce netradičně bekhendem Vavrda do sítě soupeře !
00:42
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Petr Marghold (0:1).
00:03
Rozhodčí rázně foukl do píšťalky a jdeme na to !
00:01
Na hrací ploše se nám představí hráči FBS Olomouc B a týmu ze Šternberka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc B:
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního zápasu Olomoucké ligy starších žáků v Medvěd aréně v Moravském Berouně !