0:4
2:5
- : -
FBK Jeseník
branky (asistence): 09:45 Filip Polách (Lukáš Adámek), 42:06 Patrik Seevald (Robin Macek), 48:51 Ivan Zajíc (Tomáš Zubek)
FBK Jeseník
branky (asistence): 06:09 Lukáš Ďopan (Marek Ďopan), 07:25 Martin Hudec (Ondřej Stavianis), 17:31 Martin Rokyta (Zbyněk Slováček), 23:16 Marek Ďopan (Lukáš Ďopan), 27:01 Martin Hudec (Marek Ďopan), 31:12 Martin Příhoda (Martin Rokyta), 36:06 Martin Příhoda (Lukáš Ďopan), 41:31 Lukáš Ďopan, 45:41 Marek Ďopan (Ondřej Stavianis), 51:31 Martin Rokyta (Martin Příhoda), 57:49 Martin Rokyta (Zbyněk Slováček), 59:49 Marek Ďopan (Ondřej Stavianis)

Florbal Vsetín - FBK Jeseník 3:12
10. Filip Polách, 43. Patrik Seevald, 49. Ivan Zajíc - 7. Lukáš Ďopan, 8. Martin Hudec, 18. Martin Rokyta, 24. Marek Ďopan, 28. Martin Hudec, 32. Martin Příhoda, 37. Martin Příhoda, 42. Lukáš Ďopan, 46. Marek Ďopan, 52. Martin Rokyta, 58. Martin Rokyta, 60. Marek Ďopan; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Martin Pinďák 15 - Petr Bárta 21; po třetinách: 1:3, 0:4, 2:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Chtěli bychom v první řadě poděkovat týmu Vsetína, že nikdo z naších hráčů neodjíždí ze zápasu zraněný nebo s jinou újmou na zdraví. Dále jsme rádi že všechny body jedou tam kam mají do našich krásných opičích hor. Děkujeme všetkym FBK olee nazdar.
59:59
Komentář trenéra domácích: Utkání jsme prohráli sami v hlavách, Bohužel mám zakázané komentovat výkon rozhodčích, takže mlčím. Děkujeme soupeři za férové utkání a šťastnou cestu domů.
59:49
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Ďopan, asistoval Ondřej Stavianis (3:12).
58:35
Vyloučen hráč Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
57:49
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Rokyta, asistoval Zbyněk Slováček (3:11).
57:27
Florbal se teď malinko uklidnil, hosté hrají na balónku.
56:30
Standartni situace Vsetína. Střela mimo bránu.
56:00
Březík byl teď vražen do branky hostů a porazil brankáře k zemi. Chvíle pauzy.
55:18
Krásným zákrokem teď vykryl Pinďák střelu do prázdné branky.
54:08
Vyloučen hráč Radim Látal družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
52:36
Nejdřív Macek se dostal do velké šance, ale golman byl v pozoru. Hned nato se Horák opřel do střely ale netrefil bránu.
51:34
Domácí po chybě v rozehrávce znovu inkasují a naděje se pomalu ztrácí.
51:31
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Rokyta, asistoval Martin Příhoda (3:10).
50:40
Macek napadá rozehrávku Jeseníku
50:00
Domácí Vsetín uklidňuje hru.
49:26
Radim Látal a jeho specialita v akci. Netrefování prázdné brány.
48:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Zubek (3:9).
48:47
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:07
Florbal se zrychluje a přitvrďuje.
47:30
Hosté už zase na Vsetínské hráče tlačí.
46:27
Naděje domácích jsou teď po smolném gólu, zase o něco dál.
45:41
45:21
Diskutabilní výrok rozhodčích teď poslal domácí tým do oslabení. Domácí se vztekají, ale výrok rozhodčích je jasný.
45:07
Vyloučen hráč Radim Látal družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:53
Prozatím klidná přesilovka hostů.
44:10
V domácích se jakoby probudila skrytá energie a aktivní přístup a důraz dělá hostům značný problém.
43:54
Hosté se teď po dlouhé době dostali na balónek.
43:36
Maniš v rozruchu vpřed golmanem se snažil dostat míček do brány. Ale nepodařilo se mu to.
42:31
Domácí se probudili a hned po gólu už mohla střela Horáka snížit skóre. Střelu však na poslední chvíli golman hostů vyrazil.
42:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Robin Macek (2:8).
41:35
Chybu v rozehrávce Vsetína hostí potrestali gólem v oslabení.
41:31
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan bez asistence (1:8).
41:12
Velká šance před golmanem Jeseníku. Ale na skóre se nic nemění.
40:01
Domácí začínají 3. třetinu v přesilovce, uvidíme co vymyslí.
40:00
40:00
39:56
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:29
Domácí se probudili a začali Jeseník dostávat pod tlak. Gól do kabiny by jim mohl pomoct.
38:12
Nahrávku Zajíce na Seevalda zachytil útočník hostů, ale ihned mu byl míček odebrán.
36:38
Domácímu Vsetínu dělá problém obrana. Zranění obránci a změny v sestavě tomuto problému jistě napomáhají
36:06
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Lukáš Ďopan (1:7).
35:54
Přesilovka hostů. Vsetín je po palbou, ale blokuje střely.
35:33
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
35:26
Vsetín v této třetině spíše brání než útočí.