0:3
1:2
3:6
- : -
branky (asistence): 16:37 Štěpán Hendrych (Tomáš Červinka), 32:39 Vít Souček (Štěpán Hendrych), 40:59 Jiří Zmatlík, 41:39 Ondřej Pužman
branky (asistence): 00:21 Kryštof Maňour, 12:43 Kryštof Maňour (Martin Kadlec), 14:43 Kryštof Maňour (Richard Viktorýn), 17:36 Kryštof Maňour (Adam Kopal), 20:49 Adam Kopal, 30:12 Martin Kadlec (Kryštof Maňour), 30:40 Kryštof Maňour (Martin Kadlec), 33:25 Kryštof Maňour (Martin Kadlec), 35:12 Martin Kadlec (Kryštof Maňour), 41:03 Michael Svatoš (Martin Kadlec), 44:56 Adam Kopal (Tomáš Kuzma)

Technology Florbal MB Black - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 4:11
17. Štěpán Hendrych, 33. Vít Souček, 41. Jiří Zmatlík, 42. Ondřej Pužman - 1. Kryštof Maňour, 13. Kryštof Maňour, 15. Kryštof Maňour, 18. Kryštof Maňour, 21. Adam Kopal, 31. Martin Kadlec, 31. Kryštof Maňour, 34. Kryštof Maňour, 36. Martin Kadlec, 42. Michael Svatoš, 45. Adam Kopal; rozhodčí: Jan Šubrt - David Hertz; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík ? - Jan Buzík ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 3:6;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
44:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal, asistoval Tomáš Kuzma (4:11).
41:39
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman z trestného střílení (4:10).
41:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Svatoš, asistoval Martin Kadlec (3:10).
40:59
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík bez asistence (3:9).
37:18
Vyloučen hráč Filip Hložek družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
35:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Kadlec, asistoval Kryštof Maňour (2:9).
33:46
Vyloučen hráč Ondřej Juřík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
33:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Martin Kadlec (2:8).
32:39
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček, asistoval Štěpán Hendrych (2:7).
30:40
30:12
30:00
30:00
20:49
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal bez asistence (1:5).
19:28
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
17:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Adam Kopal (1:4).
16:37
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štěpán Hendrych, asistoval Tomáš Červinka (1:3).
15:00
15:00
14:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Richard Viktorýn (0:3).
12:43
04:46
Vyloučen hráč Kryštof Kostroun družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání.
03:20
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Oliver Mraček.
00:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Jiří Krouský, Ondřej Pužman, Filip Hložek, Radovan Kohút