4:2
1:2
- : -

FBK Orel Bořitov "B" - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 6:6
6. Tomáš Sedláček, 14. Lukáš Budiš, 24. Ondřej Blažek, 24. Martin Menoušek, 24. Dominik Janík, 35. Dominik Janík - 6. Jakub Šišma, 12. Jiří Šimek, 22. Michal Jašíček, 23. Michal Jašíček, 29. Dušan Kusala, 37. Dušan Kusala; rozhodčí: Jan Ponížil - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Doušek ? - Radek Zápařka ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:2;
39:00
37:27
Timeout FBK Orel Bořitov "B"
36:57
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dušan Kusala bez asistence (6:6).
34:17
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Lukáš Budiš (6:5).
33:50
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:19
Vyloučen hráč Michal Jašíček družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:19
Vyloučen hráč Tomáš Sedláček družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za nesportovní chování.
28:25
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dušan Kusala, asistoval Dominik Papp (5:5).
26:00
26:00
25:41
Vyloučen hráč Tomáš Sedláček družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za vražení zády.
23:42
23:30
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Martin Menoušek, asistoval Ondřej Blažek (4:4).
23:04
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jakub Filip (3:4).
22:36
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Michal Jašíček, asistoval Lukáš Dočkal (2:4).
21:06
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Michal Jašíček, asistoval Dominik Papp (2:3).
13:43
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Dominik Janík (2:2).
13:00
13:00
11:58
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jiří Šimek, asistoval Dušan Kusala (1:2).
05:30
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Tomáš Sedláček z trestného střílení (1:1).
05:08
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jakub Šišma, asistoval Lukáš Dočkal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané B:
00:00
Line-up domácích FBK Orel Bořitov "B": brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Tomáš Sedláček, Alexander Pycun, Ondřej Blažek, Lukáš Budiš, Jakub Filip