0:1
2:3
- : -

Pacovští Honzíci B - ASK Bystřice n.P. 2:8
40. Ladislav Mauer, 42. Lukáš Plzák - 1. Ondřej Dvořák, 7. Tomáš Fryšavský, 9. Rudolf Mazánek, 14. Tomáš Fryšavský, 28. Tomáš Fryšavský, 38. Jaroslav Dufek, 44. Jaroslav Dufek, 45. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Adam Kršek ? - Jan Prosecký ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 2:3;
45:00
44:59
Sledovali jsme dramatické utkání, ve kterém nakonec zvítězili hosté. Děkujeme za Vaši přízeň. Z komentátorského stanoviště se s Vámi loučí pořadatelé dnešního turnaje.
44:36
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jaroslav Dufek (2:8).
43:08
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaroslav Dufek, asistoval Ondřej Dvořák (2:7).
42:05
Tak Pacovští Honzíci ještě nic nezabalili a snižují náskok na rozdíl čtyř branek. Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
41:43
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil Lukáš Plzák, asistoval Zdeněk Zajíc (2:6).
39:50
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil Ladislav Mauer, asistoval Tomáš Žáček (1:6).
37:49
36:33
Vyloučen hráč Lukáš Plzák družstva Pacovští Honzíci B na 2 minuty za sekání.
32:48
Vyloučen hráč Jiří Růžička družstva Pacovští Honzíci B na 2 minuty za sekání.
30:31
Ošetření brankáře Krška proběhlo v pořádku, utkání může pokračovat.
30:00
30:00
29:59
Utkání sleduje 7 diváků. I přes nižší návštěvnost tu panuje výborná atmosféra.
27:10
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Fryšavský, asistoval Tomáš Trentin (0:5).
27:10
Pátá, právě teď odbila. Tomáš Fryšavský po přízemní střele završuje svůj hattrick! Čepice na palubovku!
25:28
A dalši tyčka! Tentokrát po střele Kudy.
24:33
Oba týmy posílají na palubovku čerstvé formace.
22:28
Již třetí minutu se hraje bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu.
21:01
V prvních šesti minutách prostřední části sledujeme vyrovnanou partii.
15:00
15:00
14:59
První třetina je již minulostí, viděli jsme krásné 4 branky, ale i výborný výkon domacího brankáře Krška! Dejte si horkou čokoládu, za chvíli jsme zpět.
13:45
10:40
Krásné přečíslení 3 na 2 jsme teď viděli v podání bystřických. Dvořák však svoji střelu namířil pouze do tyče.
08:36
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Rudolf Mazánek, asistoval Jaroslav Dufek (0:3).
08:36
Nekompromisní střela do levého horního rohu hostujícího Mazánka, posílá Bystřici do tříbrankového vedení. S touto brankou dnes uklízečka už nebude mít starost!
06:21
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Fryšavský, asistoval Rudolf Mazánek (0:2).