1:1
2:0
1:1
- : -
branky (asistence): 10:49 Jakub Robenek (Filip Machálek), 19:20 Jan Kratochvil (Jakub Robenek), 23:42 Jakub Robenek (Daniel Cabiš), 33:39 David Augustin (Jakub Robenek)
branky (asistence): 06:46 David Morcinek (Lukáš Rychlý), 35:44 David Morcinek (Michal Dimun)

1. MVIL Ostrava C - Z.F.K. Petrovice D 4:2
11. Jakub Robenek, 20. Jan Kratochvil, 24. Jakub Robenek, 34. David Augustin - 7. David Morcinek, 36. David Morcinek; rozhodčí: Marek Klečka - Štěpán Kostolány; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák ? - Miroslav Nowak ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1;
36:00
35:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil David Morcinek, asistoval Michal Dimun (4:2).
33:39
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil David Augustin, asistoval Jakub Robenek (4:1).
27:27
Vyloučen hráč Jan Tomalík družstva Z.F.K. Petrovice D na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jakub Robenek, asistoval Daniel Cabiš (3:1).
19:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Jakub Robenek (2:1).
18:58
Vyloučen hráč David Morcinek družstva Z.F.K. Petrovice D na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
10:49
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jakub Robenek, asistoval Filip Machálek (1:1).
06:46
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil David Morcinek, asistoval Lukáš Rychlý (0:1).
03:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice D: brankář: Miroslav Nowak; hráči v poli: Jakub Kloza, Lukáš Rychlý, David Morcinek, Jan Tomalík, Patrik Bocko
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava C: brankář: Vít Mazurek; hráči v poli: David Augustin, Filip Machálek, Jan Kratochvil, Jakub Robenek, Daniel Cabiš