2:1
1:0
- : -

K1 Florbal Židenice - FBC Sokol Ivanovice na Hané 5:3
9. Ondřej Spáčil, 14. Ondřej Spáčil, 18. Daniel Hrbolka, 21. Mojmír Pruch, 32. Aleš Malík - 1. Roman Skácel, 10. Roman Skácel, 19. Roman Skácel; rozhodčí: Pavel Brückner - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kolínský ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0;
45:00
43:13
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
34:30
Vyloučen hráč Dušan Kusala družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
31:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aleš Malík bez asistence (5:3).
30:00
30:00
20:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Mojmír Pruch, asistoval Ondřej Spáčil (4:3).
18:02
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Roman Skácel, asistoval Lukáš Skácel (3:3).
17:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Mojmír Pruch (3:2).
17:24
Vyloučen hráč David Gurka družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Ondřej Spáčil, asistoval Martin Fencl (2:2).
10:28
Vyloučen hráč Martin Fencl družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
09:50
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Roman Skácel, asistoval David Gurka (1:2).
08:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Ondřej Spáčil, asistoval Ondřej David (1:1).
00:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Martin Kolínský; hráči v poli: Martin Fencl, Tomáš Zubík, Aleš Malík, Mojmír Pruch, Daniel Hrbolka