2:1
4:3
- : -

FK Slovan J.Hradec B - FbC Strakonice B 8:6
1. Jakub Šmíd, 15. Lukáš Fencl, 25. Michal Camrda, 28. Jakub Pavlát, 32. Jakub Pavlát, 33. Jakub Šmíd, 43. Michal Hřebíček, 44. Jan Holoubek - 5. Ondřej Novák, 14. Vojtěch Černý, 25. Ondřej Novák, 31. Ondřej Novák, 39. Jan Šimek, 43. Ondřej Novák; rozhodčí: David Podařil - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: David Tetiva ? - Jaroslav Velek ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:3;
45:00
43:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Holoubek, asistoval Jakub Šmíd (8:6).
42:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Pavlát (7:6).
42:20
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Ondřej Novák bez asistence (6:6).
41:12
Timeout FbC Strakonice B
41:12
Vyloučen hráč Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za sekání.
38:40
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Jan Šimek, asistoval Václav Strejček (6:5).
35:25
Vyloučen hráč Martin Košta družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd bez asistence (6:4).
31:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Pavlát, asistoval Michal Hřebíček (5:4).
30:16
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Ondřej Novák, asistoval Jan Šimek (4:4).
30:00
30:00
27:24
24:33
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Ondřej Novák z trestného střílení (3:3).
24:02
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Camrda, asistoval Filip Kopřiva (3:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Lukáš Fencl, asistoval Roman Aster (2:2).
13:46
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Vojtěch Černý, asistoval Václav Strejček (1:2).
10:04
Vyloučen hráč Zdeněk Rychtář družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za bránění ve hře.
07:41
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:34
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Ondřej Novák, asistoval Roman Chytil (1:1).
04:10
Vyloučen hráč Martin Košta družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za sekání.
04:01
Vyloučen hráč Michal Camrda družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jiří Holický (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice B:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec B: brankář: David Tetiva; hráči v poli: Lukáš Fencl, Jiří Holický, Jan Holoubek, Kryštof Ille, Jakub Šmíd