1:2
0:3
2:1
- : -
branky (asistence): 12:49 Vojtěch Kos (Michal Vaněček), 35:47 Michal Vojtíšek, 43:58 Vojtěch Kos (Michal Vojtíšek)
branky (asistence): 03:17 Lukáš Sůva, 13:57 Kryštof Doležel (Filip Čermák), 19:52 Dan Marzsálek (David Bhuiyan), 21:26 Michael Randa (Denis Poledna), 24:44 Ondřej Pinker (Lukáš Nevedel), 38:48 David Alexandr Prokop

SK Florbal Benešov - BLACK ANGELS B 3:6
13. Vojtěch Kos, 36. Michal Vojtíšek, 44. Vojtěch Kos - 4. Lukáš Sůva, 14. Kryštof Doležel, 20. Dan Marzsálek, 22. Michael Randa, 25. Ondřej Pinker, 39. David Alexandr Prokop; rozhodčí: Filip Koucký - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Hašek ? - Adam Zindulka ?, Filip Vlach ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:1;
45:00
43:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Kos, asistoval Michal Vojtíšek (3:6).
41:06
Vyloučen hráč Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:48
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Alexandr Prokop bez asistence (2:6).
35:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek z trestného střílení (2:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Vlach družstva BLACK ANGELS B
30:00
30:00
24:44
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Ondřej Pinker, asistoval Lukáš Nevedel (1:5).
21:26
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Michael Randa, asistoval Denis Poledna (1:4).
19:52
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Dan Marzsálek, asistoval David Bhuiyan (1:3).
15:00
15:00
13:57
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Kryštof Doležel, asistoval Filip Čermák (1:2).
12:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Kos, asistoval Michal Vaněček (1:1).
08:03
Vyloučen hráč Filip Čermák družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
04:13
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:17
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Sůva z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Koucký a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Roman Hašek; hráči v poli: Jakub Švarc, Michal Vaněček, Michal Vojtíšek, Vojtěch Kos, Jan Plášil