0:0
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 25:06 Petr Cigán (Martin Hlaváč), 31:48 Marian Obrusník (Adam Wollný), 41:47 René Gregořica (Adam Wollný)
branky (asistence): 24:52 Ondřej Foldyna, 36:48 Martin Šmehlík (Lukáš Hanzl)

FBC Letka Netopýři B - FBC Piranha Přerov B 3:2
26. Petr Cigán, 32. Marian Obrusník, 42. René Gregořica - 25. Ondřej Foldyna, 37. Martin Šmehlík; rozhodčí: Marek Klečka - Štěpán Kostolány; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vít Segiň ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1;
45:00
42:33
Vyloučen hráč Jakub Bartl družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za sekání.
41:47
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil René Gregořica, asistoval Adam Wollný (3:2).
40:44
Vyloučen hráč Adam Janošek družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za špatné střídání.
36:48
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Martin Šmehlík, asistoval Lukáš Hanzl (2:2).
33:31
Vyloučen hráč Martin Chalupecký družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za sekání.
31:48
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Marian Obrusník, asistoval Adam Wollný (2:1).
30:00
30:00
25:06
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Petr Cigán, asistoval Martin Hlaváč (1:1).
24:52
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil Ondřej Foldyna bez asistence (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Piranha Přerov B:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Netopýři B: brankář: Vít Segiň; hráči v poli: Viktor Fiala, Marian Obrusník, Lukáš Obrusník, Adam Wollný, Vít Poskočil