4:4
6:0
- : -

Kanonýři Kladno B - Sport Eden Beroun 14:5
2. Matyáš Nováček, 5. Matyáš Nováček, 11. Matěj Čika, 12. Vojtěch Ptáček, 15. Vojtěch Hříbal, 19. Jakub Lahoda, 20. Matyáš Nováček, 21. Vojtěch Ptáček, 27. Vojtěch Hartman, 27. Matyáš Nováček, 31. Vojtěch Hříbal, 33. Jakub Šoch, 33. Vojtěch Hříbal, 36. Jakub Šoch - 4. Kryštof Kušta, 13. Dominik Náhlík, 14. Šimon Velechovský, 15. Dominik Náhlík, 23. Kryštof Kušta; rozhodčí: Václav Lauda - Jakub Heicl; vyloučení: 1:2 + Michal Janoušek 5; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček ? - Adam Šlejhar ?; po třetinách: 4:1, 4:4, 6:0;
36:00
35:47
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jakub Šoch, asistoval Matyáš Nováček (14:5).
34:48
Vyloučen hráč Vojtěch Knobloch družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.
34:44
Vyloučen hráč Michal Janoušek družstva Sport Eden Beroun na 5 minut za vysoká hokejka.
32:45
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Hříbal, asistoval Matyáš Nováček (13:5).
32:34
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jakub Šoch bez asistence (12:5).
30:01
28:07
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno B neproměnil Jan Trkovský.
26:58
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Matyáš Nováček, asistoval Jakub Šoch (10:5).
26:35
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Hartman bez asistence (9:5).
24:00
24:00
22:42
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Kryštof Kušta, asistoval Šimon Velechovský (8:5).
22:42
Minela domácího brankáře, kterému propadl míček mezi nohama
20:34
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Ptáček, asistoval Petr Burgr (8:4).
19:28
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:18
Timeout Sport Eden Beroun
19:18
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Matyáš Nováček, asistoval Vojtěch Hříbal (7:4).
18:43
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jakub Lahoda, asistoval Vojtěch Ptáček (6:4).
14:56
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Dominik Náhlík, asistoval Michal Janoušek (5:4).
14:48
13:41
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Šimon Velechovský z trestného střílení (4:3).
12:31
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Dominik Náhlík bez asistence (4:2).
12:00
12:00
11:08
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Ptáček bez asistence (4:1).
10:47
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Matěj Čika, asistoval Petr Krejčík (3:1).
09:41
Vyloučen hráč Adam Hozman družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
04:01
03:28
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Kryštof Kušta, asistoval Dominik Náhlík (1:1).
01:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Lauda a Jakub Heicl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Adam Šlejhar; hráči v poli: Michal Janoušek, Pavel Pilnáček, Šimon Chňoupek, Vít Žebra, Adam Hozman