2:6
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 19:35 Martin Novák (Adam Jirka), 31:23 Martin Novák (Adam Jirka), 41:03 Štěpán Seidl
branky (asistence): 02:04 Tomáš Kolík (Radek Vobr), 10:29 Tomáš Holický (David Podařil), 20:04 Jakub Malecha, 22:53 Šimon Perek (David Podařil), 32:22 Pavel Formánek (Radek Vobr), 33:58 Tomáš Kolík (Pavel Formánek), 40:48 Pavel Formánek (Jan Vališ), 41:32 Šimon Perek (Michael Pražák), 43:34 Petr Bláha (Šimon Perek), 44:58 Petr Štumbauer

FBŠ Jihlava - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 3:10
20. Martin Novák, 32. Martin Novák, 42. Štěpán Seidl - 3. Tomáš Kolík, 11. Tomáš Holický, 21. Jakub Malecha, 23. Šimon Perek, 33. Pavel Formánek, 34. Tomáš Kolík, 41. Pavel Formánek, 42. Šimon Perek, 44. Petr Bláha, 45. Petr Štumbauer; rozhodčí: Ondřej Pech - Jan Koutník; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Patrik Kalina ? - Jan Vališ ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:6;
45:00
44:58
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Štumbauer bez asistence (3:10).
43:34
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Šimon Perek (3:9).
41:32
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Michael Pražák (3:8).
41:03
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Seidl bez asistence (3:7).
40:48
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jan Vališ (2:7).
39:16
Timeout FBŠ Jihlava
33:58
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Kolík, asistoval Pavel Formánek (2:6).
32:22
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Radek Vobr (2:5).
31:52
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Martin Novák, asistoval Adam Jirka (2:4).
30:00
30:00
26:47
Vyloučen hráč Tomáš Holický družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:53
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval David Podařil (1:4).
20:04
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha bez asistence (1:3).
19:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Martin Novák, asistoval Adam Jirka (1:2).
16:44
Vyloučen hráč Petr Štumbauer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
15:33
Vyloučen hráč Filip Kolář družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:18
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Jan Horský.
15:00
15:00
10:29
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Holický, asistoval David Podařil (0:2).
09:53
Vyloučen hráč Vít Zápotočný družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
09:16
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
02:04
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Kolík, asistoval Radek Vobr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Michael Pražák, David Podařil, Šimon Perek, Tomáš Holický, Petr Bláha
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Patrik Kalina; hráči v poli: Štěpán Seidl, Vít Zápotočný, Jan Horský, Jakub Horský, Filip Kolář