1:1
3:1
1:2
- : -
branky (asistence): 08:15 Jan Michálek (Matyáš Metoděj Krahulec), 19:18 Jiří Calda (Matyáš Metoděj Krahulec), 27:41 Jan Muller, 28:52 Matouš Burian (Thomas Heřmanský), 42:39 Lukáš Horák (Michal Derevlanyj)
branky (asistence): 03:23 Jan Kos (Matěj Eisenkolb), 22:15 Daniel Fišer (Matěj Eisenkolb), 35:31 Adam Kocián (Martin Zeman), 37:30 Adam Šimek (Martin Zeman)

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:4
9. Jan Michálek, 20. Jiří Calda, 28. Jan Muller, 29. Matouš Burian, 43. Lukáš Horák - 4. Jan Kos, 23. Daniel Fišer, 36. Adam Kocián, 38. Adam Šimek; rozhodčí: Filip Leibl - Lukáš Polanský; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Ernée ? - Josef Vojkovský ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:2;
45:00
43:52
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Horák, asistoval Michal Derevlanyj (5:4).
37:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Martin Zeman (4:4).
36:35
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
35:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Martin Zeman (4:3).
30:00
30:00
28:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Thomas Heřmanský (4:2).
27:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Muller bez asistence (3:2).
24:50
22:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Matěj Eisenkolb (2:2).
19:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jiří Calda, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (2:1).
15:00
15:00
10:24
Vyloučen hráč Šimon Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
08:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (1:1).
03:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Matěj Eisenkolb (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Josef Vojkovský; hráči v poli: Matěj Eisenkolb, Daniel Fišer, Jan Kos, Martin Zeman, Michal Václavík