1:1
3:1
- : -

Z.F.K. Petrovice B - FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 6:3
1. Jiří Mareš, 9. Vítězslav Růžička, 21. Martin Schulhauser, 29. Roman Ochodek, 32. Martin Schulhauser, 39. Martin Schulhauser - 7. Tomáš Šimský, 25. Roman Pecen, 38. Dominik Lukšík; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1;
39:00
38:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (6:3).
38:33
Vyloučen hráč Tomáš Šimský družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
37:52
Vyloučen hráč Jan Kubečka družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
37:04
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Dominik Lukšík, asistoval Šimon Tománek (5:3).
34:24
Vyloučen hráč Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
31:30
28:23
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval David Morcinek (4:2).
26:00
26:00
24:34
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Roman Pecen, asistoval Tomáš Šimský (3:2).
22:32
20:35
13:00
13:00
08:03
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (2:1).
06:31
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Tomáš Šimský z trestného střílení (1:1).
03:52
Vyloučen hráč Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hra rukou.
00:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Karel Šamonil (1:0).