3:4
1:0
0:0
- : -
branky (asistence): 01:04 Lukáš Zaslavskij (Pavel Michna), 08:26 Lukáš Zaslavskij (Petr Fojtík), 08:33 Filip Górny (Lukáš Křivánek), 23:26 Martin Zemánek (Ondřej Němčík)
branky (asistence): 03:18 Marcel Motal (Tomáš Kasinec), 05:03 Daniel Šoltés (Radim Richtár), 08:42 Tomáš Kasinec (Lukáš Richtár), 11:31 Daniel Šoltés (Tomáš Kasinec)

SK Domaslavice - FBC Spartak Bílovec 4:4
2. Lukáš Zaslavskij, 9. Lukáš Zaslavskij, 9. Filip Górny, 24. Martin Zemánek - 4. Marcel Motal, 6. Daniel Šoltés, 9. Tomáš Kasinec, 12. Daniel Šoltés; rozhodčí: Marek Klečka - Štěpán Kostolány; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Daniel Pražák ?; po třetinách: 3:4, 1:0, 0:0;
29:21
Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil Adam Langer.
28:36
Vyloučen hráč Daniel Šoltés družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
23:26
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Zemánek, asistoval Ondřej Němčík (4:4).
22:41
Vyloučen hráč Daniel Šudřich družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
19:09
Vyloučen hráč Daniel Šoltés družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hra rukou.
16:00
Vyloučen hráč Ondřej Němčík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:31
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Daniel Šoltés, asistoval Tomáš Kasinec (3:4).
09:51
Vyloučen hráč Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:42
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Lukáš Richtár (3:3).
08:33
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Lukáš Křivánek (3:2).
08:26
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Petr Fojtík (2:2).
07:32
Vyloučen hráč Daniel Šoltés družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za bránění ve hře.
05:03
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Daniel Šoltés, asistoval Radim Richtár (1:2).
03:32
Vyloučen hráč Lukáš Křivánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
03:18
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Marcel Motal, asistoval Tomáš Kasinec (1:1).
01:04
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Pavel Michna (1:0).
00:28
Vyloučen hráč Tomáš Kasinec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Bílovec:
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: Ondřej Němčík, David Bojda, Martin Návrat, Vojtěch Kasper, Petr Fojtík