1:4
4:3
- : -

TJ Slovan Havířov B - Z.F.K. Petrovice B 7:8
1. Matěj Smeták, 4. Jiří Kroček, 18. Matěj Smeták, 32. Matěj Smeták, 37. Filip Juřica, 38. Matěj Smeták, 39. Matěj Smeták - 10. Vítězslav Růžička, 15. David Morcinek, 16. Karel Šamonil, 22. Jiří Mareš, 23. Radim Madecký, 30. Radim Madecký, 35. Vítězslav Růžička, 38. Jiří Mareš; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Říman ? - Pavel Šuška ?; po třetinách: 2:1, 1:4, 4:3;
39:00
38:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Smeták, asistoval David Jarošík (7:8).
37:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Král (6:8).
37:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval David Tomala (5:8).
37:18
Timeout TJ Slovan Havířov B
36:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Filip Juřica, asistoval Ondřej Žvak (5:7).
34:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Daniel Olšák (4:7).
31:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Smeták, asistoval Marek Krumnikl (4:6).
29:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Radim Madecký, asistoval David Morcinek (3:6).
26:00
26:00
22:59
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Radim Madecký bez asistence (3:5).
21:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Daniel Olšák (3:4).
20:48
Vyloučen hráč David Jarošík družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání.
17:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Smeták, asistoval Filip Juřica (3:3).
15:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Jiří Mareš (2:3).
14:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil David Morcinek, asistoval Jiří Mareš (2:2).
13:00
13:00
11:40
Vyloučen hráč Michal Král družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:30
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (2:1).
03:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Jiří Kroček, asistoval Matěj Smeták (2:0).
02:09
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za špatné střídání.
00:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jiří Kroček (1:0).