1:1
2:1
3:4
0:0
branky (asistence): 02:37 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 27:45 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 35:32 Tomáš Zakopčan (Jan Šulavík), 44:38 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 47:35 Ondřej Miškov (Jaromír Filip), 52:45 Jaromír Filip (Ondřej Miškov)
branky (asistence): 08:05 Tomáš Zubek (Ivan Zajíc), 36:20 Ivan Zajíc (Tomáš Horák), 43:18 Ivan Zajíc (Tomáš Zubek), 49:22 Tomáš Březík (Patrik Seevald), 50:08 Ivan Zajíc, 54:00 Ivan Zajíc (Tomáš Novosad), rozhodující nájezd Ivan Zajíc

FBC ORCA KRNOV - Florbal Vsetín 6:7pn
3. Jaromír Filip, 28. Jaromír Filip, 36. Tomáš Zakopčan, 45. Jaromír Filip, 48. Ondřej Miškov, 53. Jaromír Filip - 9. Tomáš Zubek, 37. Ivan Zajíc, 44. Ivan Zajíc, 50. Tomáš Březík, 51. Ivan Zajíc, 55. Ivan Zajíc, N Ivan Zajíc; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:9; využití: 4:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 18 - Martin Pinďák 29; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Tomáš Zakopčan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Ivan Zajíc a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Patrik Baránek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Michal Žůrek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Jiří Planý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Lukáš Adámek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Jaromír Filip , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Patrik Seevald , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Jakub Maniš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Ondřej Miškov , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Ivan Zajíc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Tomáš Zakopčan a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Jakub Maniš a vstřelil gól.

70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
69:59
Střely v prodloužení: FBC ORCA KRNOV: 3 Florbal Vsetín: 2
65:16
Vyloučen hráč Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: FBC ORCA KRNOV: 9 Florbal Vsetín: 9
57:28
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:04
Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil Ivan Zajíc.
55:08
Vyloučen hráč Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
54:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Novosad (6:6).
52:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (6:5).
50:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc bez asistence (5:5).
49:22
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Patrik Seevald (5:4).
47:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (5:3).
46:52
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
44:38
43:18
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Zubek (3:3).
40:00
40:00
39:59
Střely druhá třetina - FBC ORCA KRNOV: 10 Florbal Vsetín: 3
36:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Horák (3:2).
35:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Jan Šulavík (3:1).
34:49
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
33:50
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
33:50
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
27:45
27:13
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině - FBC ORCA KRNOV: 13, Florbal Vsetín: 10
17:43
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
08:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Ivan Zajíc (1:1).
05:55
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
02:56
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
02:37
02:08
Vyloučen hráč Radim Látal družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Martin Pinďák; hráči v poli: Tomáš Horák, Radim Látal, Marek Zábranský, Tomáš Březík, Robin Macek
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Jan Šulavík, Tomáš Zakopčan, Jiří Planý, David Musil, Patrik Baránek