1:1
1:1
- : -
F.A.T.R. B
branky (asistence): 06:34 Jan Kouba (Lukáš Dočkal), 08:45 Lukáš Dočkal, 10:50 Dušan Trnka, 25:07 Dominik Papp (Dušan Trnka), 31:00 Lukáš Dočkal
F.A.T.R. B
branky (asistence): 17:56 Radek Kraml (Michal Blahůšek), 31:14 František Navrátil (Michal Blahůšek)
39:00
37:01
Hosté urputně bojují, ale gol ke snížení stále nepřichází.
35:21
Vyloučen hráč Radim Baláž družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za sekání.
35:08
Napětí na hřišti se nyní stupňuje!
32:38
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané B
32:38
Vyloučen hráč Dušan Trnka družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:14
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil František Navrátil, asistoval Michal Blahůšek (5:2).
31:14
Hosté ihned po buly vrací úder, Navrátil nedal golmanovi šanci a střelou do levého rohu dává další gól.
31:00
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Lukáš Dočkal bez asistence (5:1).
31:00
Olala, Lukáš Dočkal krásně vymetl horní roh brány!
26:00
26:00
25:07
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dominik Papp, asistoval Dušan Trnka (4:1).
21:55
Dočkal krásně prohodil na Šimka a ten ihned na Koubu, ale ten v tváří tvář golmanovi zklamal svůj tým a branku nevsítil.
19:30
Vyloučen hráč Jan Kouba družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za bránění ve hře.
17:56
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil Radek Kraml, asistoval Michal Blahůšek (3:1).
17:56
Střela ze standardní situace proskákala nad hlavou brankáře až do brány.
13:00
13:00
10:50
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dušan Trnka bez asistence (3:0).
10:50
Dušan Trnka vystihl rozehrávku hostů a krásnou střelou příklepem zvyšuje na 3:0. Krásný gól!
08:45
06:34
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kouba, asistoval Lukáš Dočkal (1:0).
03:32
Urbánek teď předložil Jašíčkovi na kterého volala prázdná brána, znovu vedle. Ivanovičtí by měli takové šance využívat!
02:32
Famózní akce na jeden dotek po ose Šimek- Dočkal - Kouba. Poslední jmenovaný však nedal ve vyložené šanci!
01:35
Kusala teď zakonpul sám o sebe...humorná vložka v úvodu utkání.
01:04
Na druhé straně teď nyní fantastický zákrok Zápařky!
00:10
Kouba hned v prvních vteřinách vyzkoušel golmana hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R. B: brankář: Martin Hůser; hráči v poli: Radek Bábíček, Lukáš Veit, David Blaha, Radek Kraml, Libor Dohnálek