2:2
0:2
0:0
- : -
branky (asistence): 09:07 Patrik Kuka (Jan Dohnal), 12:52 Marek Jeřábek (Viktor Patsch)
branky (asistence): 01:39 Ondřej Hanzlíček (David Rek), 11:22 Jaroslav Orel (Jakub Ježík), 18:40 Jaroslav Orel (Jakub Ježík), 21:46 David Rek (Jaroslav Orel)

FbC Asper Šumperk B - FBC Hranice B 2:4
10. Patrik Kuka, 13. Marek Jeřábek - 2. Ondřej Hanzlíček, 12. Jaroslav Orel, 19. Jaroslav Orel, 22. David Rek; rozhodčí: Martin Kotala - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Daniel Jurka ? - Jakub Kosar ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:0;
39:00
32:07
Vyloučen hráč Denis Drozd družstva FBC Hranice B na 2 minuty za špatné střídání.
26:44
Poslední část hry začíná dojitým rozražením mantinelů, vždy zásluhou hráče z jednoho či druhého týmu. Zároveň chybuje i sudí Kubáč,který se ale s úsměvem na rtech omlouvá.
26:00
26:00
Pokud se v posledních 13 minutách něco zásadního nezmění, Hranice s poklidem dokráčí k prvním třembodům v této sezóně. Uvidíme, jestli se hráči okolo kapitána Dohnala ještě nadechnou a alespoň zdramatizují tento duel.
26:00
25:08
Poslední minuta druhé třetiny, Hranice s přehledem kontrolují hru.
23:00
Hra se nyní uklidnila, ale pokud Šumperk nechce tohle utkání ztratit, budou muset jeho hráči daleko víc zabrat.
21:46
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil David Rek, asistoval Jaroslav Orel (2:4).
20:45
Jurka kryje další střelu hranických.
18:40
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Jaroslav Orel, asistoval Jakub Ježík (2:3).
18:40
Tomáš Hanák nyní obrovskou hrubkou pustil hráče Hranic do přečíslení 2 na 1, které Orel s přehledem trestá.
17:45
Na hřišti domácí pětka juniorů, šumperský Mondek má ale dnes často problémy s gravitací, a tak i tato formace se víceméně brání.
16:49
Hosté stále kombinujíokolobrankáře Jurky, domácí Asper ale soupeře do větších šancí zatím nepouští.
16:06
Šumperk se konečně dostává na soupeřovu polovinu, z následné rozehrávky ale nic není.
15:12
Hranice vstoupily do druhé části aktivněji, stav však zůstává nerozhodný 2:2.
13:01
Od letošní sezóny jsou veškeré zápisy v elektronické podobě. Bohužel je ale server natolik přehlcen, že odezva systému je takpomalá, že k tomu, abychom Vám přiblížili dění na hřišti, se ani nedostaneme.
13:00
13:00
12:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Marek Jeřábek, asistoval Viktor Patsch (2:2).
11:22
09:07
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Patrik Kuka, asistoval Jan Dohnal (1:1).
06:52
Vyloučen hráč Viktor Patsch družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání.
05:20
Vítejte v novém ročníku Olomoucké ligy mužů. Aktuálně se v hale Gymnázia Šumperk hraje utkání domácího celku s Hranicemi, ve kterém hosté aktuálně vedou 1:0 po bleskově využité přesilové hře.
01:39
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Ondřej Hanzlíček, asistoval David Rek (0:1).