2:2
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 08:46 Vít Dvořák (Matouš Pařík), 10:28 Viktor Valouch (Vítězslav Princ), 18:06 Matouš Pařík (Jan Pavluk)
branky (asistence): 00:57 Zdeněk Kadlec, 09:56 Petr Kleprlík (Daniel Martinovský), 20:06 Jiří Galajda (Tomáš Sohlich), 21:43 Tomáš Sohlich (Zdeněk Kadlec), 25:26 Petr Kleprlík (Jan Gajdoš)

FBC Hamsters Vysočany - SK B.U.H. Praha 3:5
9. Vít Dvořák, 11. Viktor Valouch, 19. Matouš Pařík - 1. Zdeněk Kadlec, 10. Petr Kleprlík, 21. Jiří Galajda, 22. Tomáš Sohlich, 26. Petr Kleprlík; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Mojmír Glet ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:1;
36:00
25:26
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Petr Kleprlík, asistoval Jan Gajdoš (3:5).
24:00
24:00
21:43
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Tomáš Sohlich, asistoval Zdeněk Kadlec (3:4).
20:06
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Jiří Galajda, asistoval Tomáš Sohlich (3:3).
18:06
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Matouš Pařík, asistoval Jan Pavluk (3:2).
12:00
12:00
10:28
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Viktor Valouch, asistoval Vítězslav Princ (2:2).
09:56
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Petr Kleprlík, asistoval Daniel Martinovský (1:2).
08:46
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vít Dvořák, asistoval Matouš Pařík (1:1).
03:57
Vyloučen hráč Tomáš Sohlich družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za hra na zemi.