2:0
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 04:12 Lukáš Grund (Jan Sysel), 05:44 David Förster (Tomáš Forejtek), 17:55 Maxmilián Bursík (Adam Král), 35:38 Jan Sysel
branky (asistence): 26:02 Jiří Ureš, 29:33 Michal Šefrna (Tomáš Skuhrovec)

Panthers Praha B - PALERMO PŘÍBRAM 4:2
5. Lukáš Grund, 6. David Förster, 18. Maxmilián Bursík, 36. Jan Sysel - 27. Jiří Ureš, 30. Michal Šefrna; rozhodčí: David Hertz - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Antonín Chochola ? - Marek Schneeberg ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:2;
36:00
35:38
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Sysel bez asistence (4:2).
33:26
Vyloučen hráč Vít Schneider družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nesportovní chování.
33:26
Vyloučen hráč Adam Král družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
33:02
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
29:33
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Michal Šefrna, asistoval Tomáš Skuhrovec (3:2).
26:35
Vyloučen hráč Maxmilián Bursík družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:02
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš bez asistence (3:1).
24:00
24:00
17:55
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Maxmilián Bursík, asistoval Adam Král (3:0).
12:07
Vyloučen hráč Vít Schneider družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
05:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Förster, asistoval Tomáš Forejtek (2:0).
05:27
Vyloučen hráč Daniel Schwab družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za bránění ve hře.
04:12
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Grund, asistoval Jan Sysel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: , Tomáš Skuhrovec, Michal Petrásek, Jiří Ureš, Daniel Schwab, Vít Schneider