3:1
0:0
2:2
- : -
branky (asistence): 01:28 Diana Hošková (Veronika Jarešová), 08:41 Veronika Jarešová, 11:02 Veronika Jarešová (Diana Hošková), 35:45 Diana Hošková, 42:40 Diana Hošková (Veronika Jarešová)
branky (asistence): 12:07 Alena Červenková, 32:58 Kateřina Walderová (Laura Elena Voštiarová), 37:31 Gabriela Beránková

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha 5:3
2. Diana Hošková, 9. Veronika Jarešová, 12. Veronika Jarešová, 36. Diana Hošková, 43. Diana Hošková - 13. Alena Červenková, 33. Kateřina Walderová, 38. Gabriela Beránková; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jiří Jestříbek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Eliška Egertová ? - Štěpánka Rohlíčková ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 2:2;
45:00
42:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Diana Hošková, asistoval Veronika Jarešová (5:3).
42:32
Timeout ACEMA Sparta Praha
37:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Gabriela Beránková bez asistence (4:3).
35:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Diana Hošková bez asistence (4:2).
32:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kateřina Walderová, asistoval Laura Elena Voštiarová (3:2).
30:00
30:00
17:23
Vyloučen hráč Denisa Vajdlová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
12:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Alena Červenková bez asistence (3:1).
11:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Jarešová, asistoval Diana Hošková (3:0).
08:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Jarešová bez asistence (2:0).
01:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Jiří Jestříbek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Štěpánka Rohlíčková; hráči v poli: Anna Křečková, Stela Lukovská, Kristýna Novotná, Kateřina Walderová, Laura Elena Voštiarová