1:0
- : -
FBC Droždín
FBC Droždín
branky (asistence): 05:30 Marek Švec (Jan Krahulík), 08:43 Martin Šťastný (Jan Krahulík), 19:33 David Jahoda (Petr Jahoda), 29:17 Martin Ondra (David Jahoda)
branky (asistence): 09:20 Martin Kubíček (Tomáš Pudil), 11:52 Zdeněk Drlík (Tomáš Novotný), 18:20 Martin Kubíček (Zdeněk Drlík)

FBC Droždín - FBC Mohelnice B 4:3
6. Marek Švec, 9. Martin Šťastný, 20. David Jahoda, 30. Martin Ondra - 10. Martin Kubíček, 12. Zdeněk Drlík, 19. Martin Kubíček; rozhodčí: Tomáš Hruška - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Martin Havelka ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:0;
39:00
38:23
Timeout FBC Droždín
38:23
Vyloučen hráč Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za zdržování hry.
29:17
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval David Jahoda (4:3).
28:22
Vyloučen hráč Zdeněk Drlík družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
19:33
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Jahoda, asistoval Petr Jahoda (3:3).
18:20
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Martin Kubíček, asistoval Zdeněk Drlík (2:3).
17:34
Vyloučen hráč Josef Dočekal družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za nesportovní chování.
13:00
13:00
11:52
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Zdeněk Drlík, asistoval Tomáš Novotný (2:2).
11:07
Trestné střílení družstva FBC Mohelnice B neproměnil Tomáš Pudil.
09:51
Vyloučen hráč Matěj Konečný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
09:20
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Martin Kubíček, asistoval Tomáš Pudil (2:1).
08:43
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Šťastný, asistoval Jan Krahulík (2:0).
05:30
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Krahulík (1:0).
00:20
Vyloučen hráč Tomáš Berka družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice B:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, David Jahoda, Petr Jahoda, Martin Ondra