2:0
2:1
- : -
FBC Droždín
branky (asistence): 24:20 Matyáš Vojáček (Jiří Netočný), 25:21 Daniel Cagášek (Jiří Netočný), 26:47 Adam Schön (Jakub Grigárek), 35:50 Vítězslav Petřík (Daniel Cagášek)
FBC Droždín
branky (asistence): 06:04 Martin Ondra (Petr Jahoda), 12:28 Martin Ondra (David Jahoda), 37:48 Marek Švec (Martin Šťastný)

IBK Bisons Přerov - FBC Droždín 4:3
25. Matyáš Vojáček, 26. Daniel Cagášek, 27. Adam Schön, 36. Vítězslav Petřík - 7. Martin Ondra, 13. Martin Ondra, 38. Marek Švec; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: David Pečinka ?, Jakub Štursa ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:1;
39:00
37:48
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Marek Švec, asistoval Martin Šťastný (4:3).
37:03
Timeout FBC Droždín
37:03
Vyloučen hráč Jiří Netočný družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
35:50
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Daniel Cagášek (4:2).
27:47
26:47
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Adam Schön, asistoval Jakub Grigárek (3:2).
26:00
26:00
25:21
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Daniel Cagášek, asistoval Jiří Netočný (2:2).
24:20
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Matyáš Vojáček, asistoval Jiří Netočný (1:2).
20:42
Vyloučen hráč Václav Kašpar družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
19:05
Vyloučen hráč Adam Schön družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
18:30
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Štursa družstva IBK Bisons Přerov
13:00
13:00
12:28
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval David Jahoda (0:2).
06:04
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Petr Jahoda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Daniel Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Václav Kašpar; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, David Jahoda, Petr Jahoda, Martin Ondra