1:5
3:3
2:1
- : -
branky (asistence): 00:20 Adam Borges (Ondřej Jüngling), 15:24 Adam Janošek (Adam Borges), 18:08 Adam Borges (Adam Janošek), 23:59 Ondřej Jüngling (Tomáš Hořecký), 30:03 Martin Kořínek (Adam Borges), 34:42 Adam Borges (Jaromír Kubáč)
branky (asistence): 00:08 Jiří Seyfried (Marek Rotrekl), 06:09 Jiří Seyfried (Marek Rotrekl), 06:58 Jiří Kasal (Martin Král), 08:15 Jiří Seyfried (Lukáš Světnický), 08:39 Marek Rotrekl (Radek Šiška), 17:34 Jiří Kasal (Martin Král), 21:56 Jiří Kasal (Lukáš Zapletal), 22:21 Lukáš Zapletal, 30:45 Marek Rotrekl

FBC Oldies Přerov C - Orel Jednota Troubelice 6:9
1. Adam Borges, 16. Adam Janošek, 19. Adam Borges, 24. Ondřej Jüngling, 31. Martin Kořínek, 35. Adam Borges - 1. Jiří Seyfried, 7. Jiří Seyfried, 7. Jiří Kasal, 9. Jiří Seyfried, 9. Marek Rotrekl, 18. Jiří Kasal, 22. Jiří Kasal, 23. Lukáš Zapletal, 31. Marek Rotrekl; rozhodčí: Milan Fojt - Radim Klimecký; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Novotný ? - Radek Šiška ?; po třetinách: 1:5, 3:3, 2:1;
36:00
34:42
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Jaromír Kubáč (6:9).
30:45
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl bez asistence (5:9).
30:03
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Martin Kořínek, asistoval Adam Borges (5:8).
26:24
Vyloučen hráč Jaromír Kubáč družstva FBC Oldies Přerov C na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:59
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Ondřej Jüngling, asistoval Tomáš Hořecký (4:8).
23:42
Vyloučen hráč Lukáš Doubrava družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
22:21
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Lukáš Zapletal bez asistence (3:8).
21:56
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Lukáš Zapletal (3:7).
18:08
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Adam Janošek (3:6).
17:34
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Martin Král (2:6).
16:46
Vyloučen hráč Marek Rotrekl družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:24
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Janošek, asistoval Adam Borges (2:5).
12:00
12:00
08:39
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Radek Šiška (1:5).
08:15
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Lukáš Světnický (1:4).
06:58
06:09
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Marek Rotrekl (1:2).
00:20
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Ondřej Jüngling (1:1).
00:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Fojt a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Martin Král, Lukáš Doubrava, Jiří Seyfried, Lukáš Světnický, Marek Rotrekl