1:3
2:3
1:2
- : -
branky (asistence): 04:20 Petr Holan (Daniel Šoukal), 15:12 Radek Dubový (Marek Juna), 16:18 Petr Holan (Daniel Šoukal), 31:19 Jakub Marek (Michal Mitrofan)
branky (asistence): 00:52 Adam Borges (Tomáš Hořecký), 07:53 Radek Tobolík (Martin Kořínek), 11:20 Adam Janošek (Adam Borges), 17:14 Adam Janošek (Adam Borges), 20:07 Ondřej Jüngling (Adam Borges), 20:39 Martin Kořínek (Radek Tobolík), 35:02 Adam Borges (Adam Janošek), 35:49 Adam Borges (Tomáš Hořecký)

FBC Vikýřovice - FBC Oldies Přerov C 4:8
5. Petr Holan, 16. Radek Dubový, 17. Petr Holan, 32. Jakub Marek - 1. Adam Borges, 8. Radek Tobolík, 12. Adam Janošek, 18. Adam Janošek, 21. Ondřej Jüngling, 21. Martin Kořínek, 36. Adam Borges, 36. Adam Borges; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Kotráš ?, Petr Kotráš ?, Petr Kotráš ? - Lukáš Novotný ?, Lukáš Novotný ?, Lukáš Novotný ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:2;
35:49
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Tomáš Hořecký (4:8).
35:02
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Adam Janošek (4:7).
33:30
Timeout FBC Vikýřovice
31:19
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jakub Marek, asistoval Michal Mitrofan (4:6).
24:00
24:00
20:39
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Martin Kořínek, asistoval Radek Tobolík (3:6).
20:07
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Ondřej Jüngling, asistoval Adam Borges (3:5).
17:14
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Janošek, asistoval Adam Borges (3:4).
16:18
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval Daniel Šoukal (3:3).
15:12
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Radek Dubový, asistoval Marek Juna (2:3).
14:55
Vyloučen hráč Ondřej Jüngling družstva FBC Oldies Přerov C na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:20
07:53
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Radek Tobolík, asistoval Martin Kořínek (1:2).
05:24
Vyloučen hráč Michal Mitrofan družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:20
00:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Oldies Přerov C: brankář: Lukáš Novotný; hráči v poli: Jaromír Kubáč, Tomáš Hořecký, Adam Borges, Adam Janošek, Ondřej Jüngling
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Petr Kotráš; hráči v poli: Radek Dubový, Petr Holan, Pavel Kašpar, Marek Juna, Michal Cikryt